2777
2789
عنوان

خانمای متاهل بیاید لطفا

260 بازدید | 24 پست

سلام، اینکه زن بعد رابطه با همسرش به ارگاسم نرسه و خودش ، خودش رو ارضا کنه، خودارضایی محسوب میشه؟!اگه میدونید قطعی نظر بدید ، نه از روی حدس و گمان.

از نظر عوارض منظورمه وگرنه اسمش که ظاهرا همونه.

"الحمدالله کما هو اهله" یعنی (از دست و زبان که برآید/کز عهده ی شکرش به درآید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم اکثر زنان ارضا نمیشن باید بدن بشناسی بدون چجوری راحت میشی خوب شما نیاز داری چاری نیست بعضی میگن ...

گناه که فک نکنم داشته باشه چون میگم دقیقا بعد رابطه با همسر منظورمه، چون تو حالت عادی مثلا خودم بخوام برم سمتش هرگز ولی بیشتر بحثم عوارضه آخه یکی دوبار نیست که، بیشتر از ده ساله من اینکارو میکنم، قبلا از یک دکتری اینترنتی پرسیده بودم گفت اشکال نداره، امشب به سرم زد نکنه اشتباه گفته باشه، آخه جسمی حالم خوب نیست زیاد. مغزم هم داغونه اوضاعش....میگم نکنه عوارض این باشه

بله متأسفانه خودارضایی هست

مطمئنی؟ من قبلا از یک دکتر پرسیدم گفته بود نیست ولی الان یهو به حرفش شک کردم.

گناه که فک نکنم داشته باشه چون میگم دقیقا بعد رابطه با همسر منظورمه، چون تو حالت عادی مثلا خودم بخوا ...

عوارض داره ولی خوب شما باید آروم شی گلم شوهرت اول شما را آروم کنه بعد خودش

گناه که فک نکنم داشته باشه چون میگم دقیقا بعد رابطه با همسر منظورمه، چون تو حالت عادی مثلا خودم بخوا ...

دقیقاً بعد از رابطه؟ یعنی شوهرت متوجه میشه داری چیکار می‌کنی؟ حین رابطه ازش بخواه

عشق مختص حسین ابن علی ست🌺🌺🌺🌺
عوارض داره ولی خوب شما باید آروم شی گلم شوهرت اول شما را آروم کنه بعد خودش

ممنونم عزیزم. نمیشه اینجا جای توضیح نیست وگرنه برات میگفتم کلا باید کنسل کنم پس.

دقیقاً بعد از رابطه؟ یعنی شوهرت متوجه میشه داری چیکار می‌کنی؟ حین رابطه ازش بخواه

آره خودشم کمک میکنه🤣. نمیشه عزیزم، خروسه تا میام گرم شم تموم شده😬

مردک چرا درخواست دوستی میدی بیشعور،اسی جان ببخشید کاربریش sh خاک بر سرشون کنم الهی که همه جا مزاحمت ...

اره عزیزم همون اول واسه منم درخواستش اومد، برام مهم نیست. قبول نمیکنم کلا.

آخه روم نمیشه برم تو دنیای واقعی بپرسم، اینجا پرسیدم اگه اینا بذارن.

2801