2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر ادراریه آب جوشیده ولرم با سرکه تند تند بخور

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

خودم آب جوشیده یکم ولرم که میخوردم آروم آروم بهتر میشد

سرکه طبیعی و آب رو بریز تشت و بشین 

و یه گیاهی هست میوه گل نسترن که میجوشونن حتی رب هم ازش درست میکنن و ربش خیلی هم گرونه

اگه از عطاری پیدا کردی بجوشون بخور هم خوشمزه هست هم داروییه هم غذا

باهاش آش هم درست میکنن 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
منم تاپیک زدم الان بدجور سوزش دارم دارم میمیزمممممممخیلی غیر قابل تحمله کسی جواب ندادلایکم کنن لطفا

عزیزم یه بطری اب معدنی پر از اب کن یه فنجون ابلیمو داخلش بریز ،،کم کم همشون بخور ،،فوری بهتر میشی ،سوزشت برطرف میشه و‌راحت ادرار میکنی 

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه

یه تیکه زاج سفید ر بنداز داخل آفتابه و آب داشته باشه با اون خودتو بشور ضدعفونی میکنه

و ترکیب زاج و عسل و روغن زیتون که تزریق میکنی هم مجرد هم متاهل میتونن استفاده کنن منتهی برا هرکدوم متفاوته

بدترین سوزش رو من داشتم که با همینها برطرف شد حتی دکتر رفتم قرص داد یه مدت بهتر شد بعد دوباره عود کرد ولی با اینها رفع شد

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2801