2777
2789

رشتم تجربیه؛ رتبم خوب نشده. با اینکه احتمال نمیدادم بیارم ولی چون علوم انسانی رو دوست دارم و میخواستم بخاطر علاقه و استعدادم برم

زدم فقه و حقوق که دوستش دارم و 

دانشگاه شهید مطهری (تهران)

حالا دعوت به مصاحبه شدم

ولی مامانم نمیذاره برم

میخندن بهم

میگن این اصلا رشته و دانشگاست

بخون سال دیگه پزشکی و پیرا بیاری

درصورتیکه من اصلا اینا رو نمیخوام و علاقه ای هم ندارم زور الکیه😑

از مننننن به تو نصییییییحت

تو مسیری باش که بهش علاقه داری وگرنه روزی صدبار آرزوی مرگ میکنی

برو همین رشته که دوست داری محکممم پا فشاری کن 

نهایت ناراحتی و خوشحالی خانواده یک شبه بقیش خودتی و خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تورو خدا برو 

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌ بمیرم برای پریزاد و ضیا‌  😭🫂 

ببین تو یه فیلم یه دیالوگی‌‌ بود دختره به باباعه‌ میگفت من دوس داشتم برم بازیگری تو نزاشتی 

باباعه‌ ام برگشت گفت تو اگه میخواستی پا فشاری می‌کرد و میفرتی و به حرف من نبودی  

ببین برای چیزی که میخوای تلاش کن حتی اگه بهای اون تنها وایستادن‌ باشه من جات‌ بودم با سر میرفتم حیف که رتبه ام خوب نی ولی برو 

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌ بمیرم برای پریزاد و ضیا‌  😭🫂 
ببین تو یه فیلم یه دیالوگی‌‌ بود دختره به باباعه‌ میگفت من دوس داشتم برم بازیگری تو نزاشتی باباعه‌ ا ...

من حتی برای صحبت باهاشون روانشناس گرفتم. خیلی خوب حرف زدم. ولی متاسفانه اونا راضی نمیشن. نمیدونم چه حکمتیه

میگم نکته راست میگن بیکار و بدبخت میشم!

چرا انقدر ملت تو کف پزشکی هستن. برام عجیبه واقعا. انگار که هیچ شغل و رشته خوبی وجود نداره. همه میگن پزشکی. چشونه واقعا! 

در خانواده‌ های ایرانی حفظ ابرو همیشه مهم تر از سلامت روان بوده. در واقع ما برای برنده شدن در برابر مردم به خودمون میبازیم... و در نهایت میشیم یه تعداد روانی ابرومند

خب اگر برا رشته مد نظرت کار نیست چرا وقتتو تلف کنی؟

همه چی که علاقه نیست 

اگه بعد تحصیلات نتونستی کار پیدا کنی چی ؟ همه عمرت که گذاشتی تلف میشه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2801