2777
2789

می خام طلامو بفروشم برم آموزش ببینم از طرفیم می ترسم مشتری نتونم پیدا کنم بنظرتون کدوم بازدهیش بهتره

و این ک کارای ظریف مثل مژه ناخن نمی تونم انجام بدم

ممنون می شم صادقانه کمک کنین

نظرسنجی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین کراتین مشتری خاص خودشو داره ولی رنگ تا پیرزن ۷۰ ساله هم م‌و رنگ میکنه مشتری بیشتره

اونا تو خونه رنگ میزارن😂

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨

بنظرم هر دو خوبن

کراتین جدیدا همه انجام میدن از هر ۱۰۰ تایی ۷۰نفرشون کراتین  میکنن

رنگ کار بنظرم اول همه میرن زیر نظر کسایی ک باسابقه هستن

ولی اگ بتونی مشتری خودتو داشته باشی و تبلیغ کنی

میتونی موفق شی

ولی من اگ پول داشتم هر دو رو میرفتم

خواننده خاموش  از سال ۹۰🥰
ببین کراتین مشتری خاص خودشو داره ولی رنگ تا پیرزن ۷۰ ساله هم م‌و رنگ میکنه مشتری بیشتره

مرسی از راهنماییت عزیزم

از طرفی می گن رنگ کاری نسبت ب لاینای دیگ خاک خوری زیاد

داره کراتینم می گن ت دوره ای ک صنعت مد عوض می ش شاید کراتین از مد بیوفته دو دل شدم اصلن

بنظرم هر دو خوبنکراتین جدیدا همه انجام میدن از هر ۱۰۰ تایی ۷۰نفرشون کراتین میکننرنگ کار بنظرم اول ه ...

دقیقا می گن رنگ و کراتین مکمل همن ولی این ک کدومو اول یادگیری ک بازدهی خوبیم داشته باشه بعد اون یکی شاخرم یاد بگیری خیلی مهمه

2801