2777
2789
عنوان

شما بین این دوتا پسر کدومو انتخاب میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 74 پست
چون ادمان مذهبي ادماي فقط اسمشون مذهبيه وگرنه صدبرابربدترن

نمیدونم والا شناخت اونجوری ازش ندارم

درمورد کتاب و سریال هرچی میخای از خودم بپرس:) پایبند به روتین پوستی و ورزش🧖🏻‍♀️🚶‍♀️ نقاش🎨 پیانیست🎹           بهترین دین انسانیت! به عقاید همه احترام میزارم و همه ی افراد واسم محترمن تا وقتی ک سر ب سرم نزارن؛)                "میگن هیچ عشقی تو دنیا، مثل عشق اولی نیست💔"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی رو فقط یه احمق انتخاب میکنه دومی رو رفت و آمد خانوادگی میکنه یه آدم تا بفهمه بدرد هم میخورن یا ...

فامیلیم

فامیل دور

درمورد کتاب و سریال هرچی میخای از خودم بپرس:) پایبند به روتین پوستی و ورزش🧖🏻‍♀️🚶‍♀️ نقاش🎨 پیانیست🎹           بهترین دین انسانیت! به عقاید همه احترام میزارم و همه ی افراد واسم محترمن تا وقتی ک سر ب سرم نزارن؛)                "میگن هیچ عشقی تو دنیا، مثل عشق اولی نیست💔"
من بودم هیچکدوم ولی بازم دومی

چرا هیچکدوم

اولي كه كابوس هر دختريه . دومي هم چون دكتره آينده ي خوبي داره . به شرطي كه از اين افراطي ها نباشه .

والا دور و بریای من آرزوشونه اولی🥴😂

اولی

#زن-ضعیف-نیست .زن و مرد باهم برابرند . به افکار قدیمی پایان بدین و یکم از منابع معتبر تحقیق کنین . خانوما به خودتون افتخار کنین شما از نظر سیستم ایمنی بدن ، جسمی ، روحی ، مغزی و خیلی چیزای دیگه خیلی خیلی قوی هستین . اصلا ضعیف نیستین . خودتونو باور داشته باشین و از حقوق انسانیتون مطلع باشین . ❤️

دومی اگر مجبور باشم نباشم چون مذهبی نیستم اذیت میشم

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          
چرا هیچکدوم

چون با اولی تا حدودی میساختم ولی گفتی مواد میزنه من بودم ردش میکردم 

دومی هم به خاطر مذهبی بودنش چون خانوادم و اطرافیان مذهبین خیلی سرد و خشکن اصلن خوشم نمیاد شریک زندگیم اینجور آدمی باشه بحث زیادی هم پیش میاد گیرای الکی میده مثلا این کارو نکن گناهه این کارو نکن ما مذهبی هستیم اونو نپوش بده فلان جا نرو با فلانی حرف نزن دست نده و...

خالق یازان خطی خلایق پوزا بیلمز الله بیرینی قوزیا عالم ییخا بیلمز
2801