2777
2789

ماشینمو نسبت به هم مدل های خودش ۱۰ حتی میگن ۲۰ میلیون ارزون تر گذاشتم دیوار ماشینم کوییک هستش 

هم رده و مدل هاش ۳۵۰ تا ۳۷۰ مشابه ماشین من گذاشتن من ۳۳۰ گذاشتم.. ماشینم نه رنگ داره نه ضربه نه خرابه 

تو توضیحات صدبار تأکید کردم ماشین کاملا سالمه 

کارشناسی یا هرچی میبرید ببرید 

صد بار تاکید کردم برای تخفیف و معاوضه پیام ندید

چون پولشو احتیاج دارم معاوضه ندارم

مقایسه کنید دارم ارزونتر از همه جا میدم تخفیف صد هزار تومانی نمیدم..

از صبح ۶۰ درصد پیام ها تو دیوار معاوضه است

باقی ۲۹۰‌میدی ؟ ۲۵۰ میدی؟

۳۰۰ بده بیام الان معامله کنم و...

چندین بار طرف میگه شماره بده تماس بگیرم بهش گفتم لطفاً اگر تخفیف میخواید تماس نگیرید 

گفته باشه ارزون میدی میخوام ببرم

بعد زنگ می‌زنه ۳۰۰ ببشتر ندارم

۲۹۰ بیشتر ندارم بگو بیام ببرم

جالبترین کجا بود؟

یکی گفت بچه یتیم دارم با هزار قرض و وام ۳۰۰‌جور کردم 

دوساعت ننه من غریبم درآورد منم دلم سوخت گفتم بیا تخفیف میدم اومد کی بود ؟

بنگاهی تو محله خودمان

که داره کوییک یک مدل پایین تر از ماشین من رنگ خورده رو میده ۳۶۰ تو بنگاه خودش..

😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به زور جلو خودمو گرفتم بی احترامی نکنم به بعضی ها 

که چقدر بی‌شعور و زبان نفهمن

یعنی سر لج افتادم ۳۵۰ کمتر نمیدم

چون خواستم ارزون بدم یک بنده خدایی استفاده کنه ولی باید گرونتر بفروشم ارزونتر ندم 

تازه آپشن های که براش خریدم دربیارم

خوب مگه مجبورن ۳۰تومن دیگه جمع کنن بخرن😐اینکارا چیه

امام علی (ع): در شگفتم از بخیل، بـــه ســــوی فـــقـــری مــیشــتــابــد كـــه از آن مــیگــریزد.و سرمایه ای را از دست میدهد كه برای آن تلاش میكند. در دنیـا چون تهیدسـتان زندگی می  كند، اما در آخـرت چون سرمایه داران محـاكمه میشود در شگفتم از متکبری كه دیـروز نطفه ای بی ارزش وفـردا مرداری گندیده خواهـد بـود و در شگفتم از آن كس كه آفرینش پدیده ها را مینگرد و در وجود خدا تردید دارد! و در شگفتم از آن كس كه مردگان را میبیند و مرگ را از یاد برده است، و در شگفتم از آن كس كه پیدایش دوباره را انكار میكند در حالی كه پیدایش آغازین را مینگرد، و در شگفتم از آن كس كه خانه نابود شدنی را آباد می ّ كند، اما جایگاه همیشگی را از یاد برده است.

همون ۳۵۰ بزار 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

عزیزم دیوار پر از آدم روانی و مریضه من لباسم که میذارم همه چیش رو مینویسم باز یه عده مزاحم میان الکی مینویسند سایز چنده قیمت چنده تن خور بفرست یا با من دوست میشی یا شماره بده خریدارم بعدم زنگ نمیزنند

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است

بسم الله بگو توکل ب خدا قیمت خوب میفروشی 

منم بابام نا امید بود چند بار گذاشتم دیوار فروختش 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
خب مردم ندارن دیگه چکارکنن

آدم به همون اندازه که داره باید دنبال ماشین بگرده

من چون مردم دستشان خالیه دارم تا حد امکان ارزانتر از بازار میدم که بقیه استفاده کنن ولی قرار نیست طرف انتظار داشته باشه من آتیش به مالم بزنم دیگه

خودش باید درک داشته باشه 

2801