2777
2789

چقد بی وجدانن

هی هم میگه خواهر من هیچی نمیشه

مگه میشه هیچی نشه

هی داره بوی گاز بیشتر میشه

خدا لعنت کنه

من گلپری بودم ولی چصپری دوست داشت..

شیر اصلی گاز رو یبندید

سخت ترین حق الناس این است که به روح دیگران لطمه بزنی (استاد شجاعی)🗣 ای کاش حتی برای بد بودنهایمان هم مرز بگذاریم از آن مرز عبور نکنیم....❣  زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ساختمون بیرون باشید تا برسن

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

منطقیش اینه الان فرار کنی ن اینک منتظر بمونی خفه شی

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
منطقیش اینه الان فرار کنی ن اینک منتظر بمونی خفه شی

الان با خونوادم

براشون مهم نیست نشستن تلوزیون میبینن😐

فقط منم ک حرص میخورم

من گلپری بودم ولی چصپری دوست داشت..

در و پنجره رو باز بذارید تا بیان نگرانی نداره

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
الان با خونوادمبراشون مهم نیست نشستن تلوزیون میبینن😐فقط منم ک حرص میخورم

کاربر خوبی بودی پیس پیس پیس

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

پنجره ها رو باز کن

حوله خیس رو تو هوا بتکون

سعی کن نشتی گاز پیدا کنی 

یعنی آب و کف درست کنو بمال به شیلنگ و بستا ببین کجا نشتی داره فعلا گازو خواستی ببند

خیلی هم ضرری نداره در مقدار کم 

اینکارو انجام بده تا بیان

2801