2777
2789
عنوان

حوصلممممم پوکیدههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 123 پست
غیرت دارم😔💔😂عجب پروری داریییییییی فقط باید بهش بگیم جوننننن چه دافیییییی بخوریمتتت هاهاهاهاهاها ب ...

اوپس ببخشید😔😂

لیستتتتتت بزنیمممم😔😂

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کم پیرم برای آرمی بودن 🤣 نه عزیزم نیستم من ۱۹ سالمه شما چند سالته

من ۱۸ سالمه و ارمیم 

نه بابا چه پیری یه ارمیه بابابزرگش ارمی بود آورده بودش کنسرت

بشه دیدونه زار و پریشون شده بی احتیاطی کرده حالا پشیمون شده😂❤️ زیاد حوصله بحث با آدمای احمق رو ندارم هر وقت جوابت رو ندادم اینو تو مغزت پلی کن🙂🦋✨کیدرامر و کیپاپر هسدم تو این تاپیکا تگم کنید پلیز✈️✨🇰🇷بنده رو میتونید صدا کنید کوک الفن العظم😎😂حتی ولد واید جذابم میتونید صدا کنید بسسسسس ک جذابممممم😂💔🤝ENFP هسدممممم❤️✨🤝تهکوکرممممم و بهش افتخار میکنم😎✨🚬✊🏻사랑해요❤️✨BTS-ARMY-FOREVER
اختصاصی برای شما😁

نهههه😭😭😂😂

ماکارونی تو یخچال هست از دیروز مونده حوصله ندارم برم گرمش کنم😐🤣

دردی که میکشی موقت خواهد بود اما عظمتی که به دست میاوری همیشگی خواهد بود🤍🌱کاربری دست دونفره🩷✨

چه دافیییییییی

بشه دیدونه زار و پریشون شده بی احتیاطی کرده حالا پشیمون شده😂❤️ زیاد حوصله بحث با آدمای احمق رو ندارم هر وقت جوابت رو ندادم اینو تو مغزت پلی کن🙂🦋✨کیدرامر و کیپاپر هسدم تو این تاپیکا تگم کنید پلیز✈️✨🇰🇷بنده رو میتونید صدا کنید کوک الفن العظم😎😂حتی ولد واید جذابم میتونید صدا کنید بسسسسس ک جذابممممم😂💔🤝ENFP هسدممممم❤️✨🤝تهکوکرممممم و بهش افتخار میکنم😎✨🚬✊🏻사랑해요❤️✨BTS-ARMY-FOREVER
میدووونه✨️🤍

❤️❤️🙂 

منم بیام تو جمع دوستیتون ؟ به قول معروف دوست دارم با دوست تو که دوست داره با دوست من دوست بشه دوست بشم 😂🤣 @ملوس_جاده_چالوس    

بچه های کنکوری تجربی عزیز خوشحال میشم کمکتون کنم ❤️ (سوالات درسی ،نه انتخاب رشته )
اوپس ببخشید😔😂لیستتتتتت بزنیمممم😔😂

خواهشش 😔😂

توهم دیدیدششششش🤣🤣🤣🤣💔💔💔

❤️❤️🙂 منم بیام تو جمع دوستیتون ؟ به قول معروف دوست دارم با دوست تو که دوست داره با دوست من دوست بشه ...

بیااااا

🫂✨️🤍

حاجےحالِ ے ایران بدِ هرچی داشتیمُ شـکـافتَنِش↻                  نبـضِ مـوجَم در تَپـیدن بــے قَـرار افتـادِه ام🌊          برای رفتنِ آدما پای بدرقه خوبی دارم!                                            سختی ها فانی اند و" سرسختان" باقی!                          بی‌‌تفا‌و‌ت‌نِسبت‌بَ‌هَر‌‌تفاوت!🤍✨️
2801