2777
2789
برامرگ عزیزانت متاسفم .روحشون شاد اما برای پول پلیس فتا واقعا کارش عالیه .غیر ممکنه که شکایت کرده با ...

نه عزیزم شکایت هم کردیم همون روز رفتیم پلیس فتا ویرایش ماهم گفتن یه دختر دانشجو هم کرده میخواستم بیت کویین بخره نت وصل نشده وهی پل زده بود از حسابهای مختلف ولی آدرسی که به ما دادن مال به خوابگاه دخترونه بود که زنگ زدیم اونجا گفتن که اینجا خوابگاه نیست وکد ملی و شماره تلفنش هم دادم ولی دستگیرش نکردن وبا وکیل صحبت کردیم گفت برید اونجا احتمال درگیری هست واون آدرس هم فیک وپلیس میناب باید پیداش کنه وقاضی پرونده یک ساعت اصرار داشت رضایت بدیم وکه رضایت ندادیم بعد هم یه حکم جلب 48ساعتهادادو حسابهاشومسدود کردن در حال که باید کد ملیشو مسدود میکرد شاید اگر تو پلیس فتا پارتی داشتیم میشد یه کاری کرد برای ما که اصلا پیگیری درست حسابی نکردن که حداقل آدرس خونه پدرشو بدن یا یه آدرس جدید ازش بدن

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

۲۴ دی ۱۴۰۱ بدترین روز عمرم بود خواهرشوهرم زنگ زده بود به شوهرم که زنت اینستا داره با اینکه روبیکا ...

عزیزدلم درسته خواهرش فتنه رو درست کرده ولی مشکل اصلی از همسرتون که مشکل روانی و توهم خیانت داره خودت باید خودتو نجات بدی عزیزدلم 

دوست عزیز اگه جواب ریپلای شما رو نمیدم یا خیلی بی ادبی یا هیچ منطقی نداری نه وقتشو دارم با شما صحبت کنم نه شأن  بنده این اجازه رو میده 🌹🌹🌹🌹
خییلی دست و پای خودش گم کرده بود... چون سنش هم زیاد بود یه خانم 60ساله.... مدام پیش من بود توجه به ب ...

وای طفلی بچه قندش افتاده بود 

خداروشکر چیزی نشده💚

دوست عزیز اگه جواب ریپلای شما رو نمیدم یا خیلی بی ادبی یا هیچ منطقی نداری نه وقتشو دارم با شما صحبت کنم نه شأن  بنده این اجازه رو میده 🌹🌹🌹🌹
۲۴ دی ۱۴۰۱ بدترین روز عمرم بود خواهرشوهرم زنگ زده بود به شوهرم که زنت اینستا داره با اینکه روبیکا ...

یا خدا شوهرت مشکل داره خدایی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
خیلی فرسایشی بود واقعا.مخصوصا اینکه من الان کد هم خوردم.هر روز دارم ذره ذره عقبگرد میکنم از نظر بار ...

وا خب کاش منم کد خورده بودم قبول میشی دختر منو بگو بازم چند میلیون باید خرج کنم

تصادفم

اتفاق جدی نیوفتاد که برات؟

میرسه اون روز خوب(شاید)🕊🤍                                   مادر ارشد هفت فرزند به نام بنگتن،دکترای کره شناسی   وکیل مدافع حقوق دختران^^                                              تورک قیزیام🙌🐺

امضام وحشتناک  ترین و دردناک ترین اتفاقات زندگیم بود ک ازاسترس وغم شدید یکسال تنبلی تخمدان گرفتم وکیست اورد رحمم تا شش ماه درست پریود نمیشم دقیق بعد یکسال الان سالم وخوب شدم چون کناراومدم دیگ

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

یروز رفته بودم خونه دوز پسرم🙈 داشتیم فیلم هندی نگاه میکردیم🙈🙈🙈 بعد یهو باباش اومد 😬 بعد من رفتم تو کمد بعد اون صاف کلید و چرخوند😨 من داشتم زیرمو خیس میکردم بعد لباسارو داد کنار 😨 بعد یه نگاه من‌کرد درو بست 😑 دیگه رفتش بعد یادمون افتاد کفشام پشت در بود ...

2801