2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حامله ای گلم؟میگه غشای جنینی بدون التهابه من خیلی تو این چیزا وارد نبستم باید متخصص ببینه گلم ان شاا ...

سقط کردم عزیزم این پاتولوژی از جفت و جنینه🙂

ممنونم گلم

🖤💔🙂
سقط کردم عزیزم این پاتولوژی از جفت و جنینه🙂ممنونم گلم

ان شاءالله به زودی بهترین ها برات رقم میخوره عزیزم 

من دانشجوی روانشناسیم اگه دوست داشتی صحبت کنی من هستم😊

دانشجوی مردُم دوست😊
ان شاءالله به زودی بهترین ها برات رقم میخوره عزیزم من دانشجوی روانشناسیم اگه دوست داشتی صحبت کنی من ...

فداتشم ممنونم🙂

میسی خوشگلم از نظر روحی ک داغونم شوهرم طفلی جرات نداره باهام حرف بزنه دوساعت میشینم گریه میکنم کلا بهم ریختم

🖤💔🙂
فداتشم ممنونم🙂میسی خوشگلم از نظر روحی ک داغونم شوهرم طفلی جرات نداره باهام حرف بزنه دوساعت میشینم گ ...

درک میکنم ولی اون هم اندازه تو داره اذیت میشه و اگه توهم اینطوری خودتو اذیت کنی هم غم اونو داره هم غم تورو و هم غم حرف نزدنت داغونش میکنه حواست بهش باشه 🙂

دانشجوی مردُم دوست😊
درک میکنم ولی اون هم اندازه تو داره اذیت میشه و اگه توهم اینطوری خودتو اذیت کنی هم غم اونو داره هم غ ...

خیلی سعی میکنم.از این حالت بیام بیرون.بگم.بخندم خوشحال باشم ولی یهویی انگار غم.عالم میربزه رو دلم

🖤💔🙂
میدونم سختته و اذیت شدی اما زندگی ادامه داره و توهم میتونی مادر شی پس نه خودتو نه همسرتو ناراحت نکن ...

اوهوم درسته ولی فک نکنم تا جای بچم.پر بشه بتونم.به حالت قبلم برگردم

🖤💔🙂
خیلی سعی میکنم.از این حالت بیام بیرون.بگم.بخندم خوشحال باشم ولی یهویی انگار غم.عالم میربزه رو دلم

میدونم چی میگی 

ولی باید تلاشتو بیشتر کنی 

یکم بیشتر برو مهمونی بیشار برو بیرون یه مدت تا بهتر شی

دانشجوی مردُم دوست😊
میدونم چی میگی ولی باید تلاشتو بیشتر کنی یکم بیشتر برو مهمونی بیشار برو بیرون یه مدت تا بهتر شی

اره میرم بیرون تفریح با دوستام تا وقتی دورم شلوغه خوبم ولی تنها ک میشم باز بغض میکنم اشکام میریزه🙂🥺

🖤💔🙂
درک میکنم گلم ولی اطرافت که شلوغ باشه بهتر میشی و دیگه نمیتونی زیاد بهش فکر کنی

اوهوم🥺🙂الان.نمونش امشب شوهرم شب کاره به دوستم.زنگ.زدم ک بیاد جام نک دق میکردم تا صب

🖤💔🙂
2801