2777
2789
عنوان

دیدین همستر لیست شد بچه ها یعنی پولدار شدیم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2146 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعیه؟

اره عیزم

من یه زنم که خیانت دیده داره با خیلی مشکلات دیگه دست پنجه نرم میکنم ... بیست یک سالمه این امضا میزنم به امید روزی که بیام از روزایی بگم که زندگیم دور از هر ادم کثیفی باشه امضام دیدی برام دعا کنید برای منو پسرم سر بلند باشیم 
من ۳ میلیارد سک داشتم ۱ میلیارد دادم ی کارت تا ۲۵ بالا بردم بقیشو پروفیت خریدم و اسکین ۵۰۰ م موند می ...

اسکین چیه؟ من قصد داشتم سکه هامو هی بدم پروفیت بگیرم ولی نذارم سکه هام زیر یه میلیارد بشه، نمیدونسم لیست بشه دیگه ماین رو میبندن، دیشب متوجه شدم 

حالا اونم از هیچی بهتره 

خیلیا میگفتن دروغه حذف کردن الان پشیمونن 

تدمی زادم حریصه😁 

ایشالا پول خوبی دستمونو بگیره من ک خیلی احتیاج دارم

پولدار که نه ولی یه پولی گیرمون میاد

کجان اونایی که میگفتن همستر دروغه😏😂

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨

همستر یعنی چی

̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ ̸̡͎̪͛͌͐͊́͌͂͘͘l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿"🗿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝D̸̙̫̻̃̓̔̒̏͆́̊̚͝ę̵͖͍͖͕͖͇̞̃͛̀͑̄͑͐͝na̷͍̎͑̓͘͘t̷̨̨̖͎͝h̸̼̳̙̲̹͓̙͎̍͆̾̔̓͠‌. ̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ D̸̙̫̻̃̓̔̒̏͆́̊̚͝ę̵͖͍͖͕͖͇̞̃͛̀͑̄͑͐͝a̷͍̎͑̓͘͘t̷̨̨̖͎͝🗿h̸̼̳̙̲̹͓̙͎̍͆̾̔̓͠ ̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝‌ ̸̡͎̪͛͌͐͊́͌͂͘͘l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠.r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿🗿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝D̸̙̫̻̃̓̔̒̏͆́̊̚͝ę̵͖͍͖͕͖͇̞̃͛̀͑̄͑͐͝a̷͍̎͑̓͘͘t̷̨̨̖͎͝h̸̼̳̙̲̹͓̙͎̍͆̾̔̓͠ ̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ ̸̡͎̪͛͌͐͊́͌͂͘͘l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝
اسکین چیه؟ من قصد داشتم سکه هامو هی بدم پروفیت بگیرم ولی نذارم سکه هام زیر یه میلیارد بشه، نمیدونسم ...

سکه ک میگن هیچ ارزشی نداره فقط برای خرج کردن بود 

اسکین خیلی مهم بود من ۱۶ تا گرفتم همون عکس همستر با لباسای مختلف تو اچیومنتا همه چی مهم بود 

2801