2777
2789

از لحاظ تحصیلات و سطح فرهنگ و... تقریبا یکی هستن 

اولی سفیده پوستش 

قد بلنده 

لاغر 

ولی بد هیکله قوز داره پشتش یکم

بدن کامل صاف باسن و ....نداره زیاد

صورت صاف بدون لک و جوش

چهره تقریبا زیبا نه زیاد 

دهن و دماغ یکم بزرگ با لبای نازک 

چشما یکم درشت 

ابرو نازک

بسیار خوش خنده و خوش سر و زبون

اهل زبون ریختن و خود شیرینی خیلی زیاد 

دومی 

قد متوسط 

پوست تیره 

باسن و ... گنده 

پر مو و موهای پرپشت 

ابروهای پهن 

دماغ قلوه ای و همینطور لب های شدید قلوه ای

چهره تقریبا زیبا

اخمو و در شرایط خاص فقط میخنده 

اهل زبون ریختن نیست

سومی 

قد بلند 

پوست گندمی 

موهای کم پشت 

چشم و ابرو مشکی 

باسن و... متوسط

چشم های درست و مژه های بلند 

لباس قلوه ای و کوچیک 

چهره زیباتر و شیرین تر 

و کم حرف 

و اصلا سر زبون دار نیس

زیاد لبخند میزنه

هرکدوم که داداشتون بپسنده  

کسی دستور نودل خواست بگه واسش بفرستم🤗🍜 خیلی نودل دوس دارم😋😂 مامانم میگه آخرش انقد نودل میخوری که بخاطرش میمیری🤌🏻🤭 به من نگین دوست دارم، برام نودل بخرین😁💕 البته زیادیشم خوب نیست و ضرر داره😶 یه دخترِ شمالیِ پر انرژی🌱 عاشقِ هنر🎨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو بابا 

خجالت و حیا هم خوب چیزیه

فرهنگ و شعور هم ایضا

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️                                                         مائیم و تو را نفس کشیدن   :)                             

ظاهر رو فقط باید برادرتون تصمیم بگیره هر کسی سلیقه ای داره یکی سبزه دوست داره یکی سفید یکی گندمی یا یکی مثلا قد براش ملاکه یکی اندام درشت 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

چرا خوشم نیومد از این مدل عروس آوردن

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 

یعنی خواهر شوهرا این چیزای ادمو بررسی میکنن😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐حقیقتا پشمامممممممم 

لوازم ارایشی با کیفیت میخوای فالوم کن اگه نمیخوای هم فالوم کن و حمایت🥲😂 @sarii._cosmetic خواستی بهم سفارش بدی بگو از نی نی سایتی تا بهت تخفیف بدم 😌💜😎
2801