2777
2789
عنوان

تک فرزندی

84 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من نزدیک 40سالمه کودک دختر 4ساله دارم که اصلا خونه بند نیست صبح که 6بلند میشه تا یه صبحانه ای بخوره باید ببرمش بیرون وگرنه خونه رو خراب میکنه اصلا تنهایی بازی نمیکنه کارتونو و گوشی هم در حد 1ساعت فقط نگاه میکنه

امکان فرزند دوم هم ندارم نه مالی و نه جسمی .قبل ازدواج کار میکردم بعد از بارداری افسرده شدم  میخوام دوباره کارم رو شروع کنم 

بعضی وقتا میگم بشینم با دخترم بازی کنم ولی نه حوصله شو دارم نه اون بازی میکنه و تحمل نداره به شدت شلوغه و حرف میزنه 

بعضی وقتا گریه میکنم از دستش.بچه لاغر و کم غذایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب الان نکنه فک میکنید بچه دوم بیا. معجزه میشه من دومی آمد کلا زندگیم کن فیکون شد افتضاح

واقعا کمکی نکرده؟؟؟؟همبازی هم نیستن؟؟؟

کاش خانوادها بفهمن اینقدر نگن بچه بیار

دختر منم تنهاست . ولی خودش بازی میکنه . کارتون های مورد علاقه شو بریز تو فلش بشینه نگاه کنه . مهدم خوبه . بعدش خسته میشه می‌خوابه. ونیازش که هم بازی هست رفع میشه دیگه غر نمیزنه .پارک ببرش تو تایم شلوغی با بچه ها باشه خودتم تو هوای آزاد بشین ذهنت باز بشه