2777
2789
باهاش حرف زدی؟خودش گفته باید با حجاب باشی؟خانواده نامزد منم اولش گفتن ولی نامزدم خودش گفت برا من مهم ...

ااره گلم حجاب براش مهمه ولی نمیدونم حداقل قبول کنه مانتو عبایی بپوشم

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 خواهرم تعلیق شد اومده رو این اکانت نوبت اینه🙄 وای بحالت تعلیق شم هااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه واقعا می خواییش باید تغییر کنی اما خب تغییری که با اجبار باشه نتیجه ی جالبی نداره

بنظرت با مشاوره درست میشه این موضوع

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 خواهرم تعلیق شد اومده رو این اکانت نوبت اینه🙄 وای بحالت تعلیق شم هااااا
ااره گلم حجاب براش مهمه ولی نمیدونم حداقل قبول کنه مانتو عبایی بپوشم

نامزد منم گفت حجاب برام مهمه ولی الان کاری ندارع فقط میگه شالت سرت باشه

بپرس در چ حد مهمه

وزن اولیه:۶۹،هدف اول:۶۶ هدف دوم:۶۲ هدف احتمالی😂:۵۸ تو همه ی زندگی منی:)A❤️
نامزد منم گفت حجاب برام مهمه ولی الان کاری ندارع فقط میگه شالت سرت باشهبپرس در چ حد مهمه

خوشبحاااتتتت تورو خدا برامنم  دعا کن شاید راضی شد

خب شاید عاشقش شدی و با حجاب هم شدیعیبش چیه اگر از نظر اخلاقی و اعتقادی بهم نزدیک هستید؟ فقط اگر بحث ...

من همه موارد خوبم حتی نماز 

فقط مشکل با پوشش 

حداقل بزاره مانتو عبایی بپوشم نه چادر

این که چادر سر نکنی؟نمیشه اعتقادات فرد رو عوض کرد

اره نمیتونم واقعا 

همسر منم مذهبی هست 

چون خودمم مذهبی ام مشکلی پیش نیامد

اما خب قبل از ازدواج مون توی عروسی و مجالس زنانه اگه آهنگ میذاشتن و رقص بود می رقصیدم اما همسرم اینا اینجوری نیستن منم نمی رقصم دیگه تو مجالس 

یا باید کنار بیایی یا کلا جواب منفی بدی 

من همه موارد خوبم حتی نماز فقط مشکل با پوشش حداقل بزاره مانتو عبایی بپوشم نه چادر

خب این میشه درستش کرد. ماشاالله خب پس دختر معتقدی هستی
مشکلت با چادر چیه

همونم که میگن، نگاهِ ظاهرش نکن...!
همسر منم مذهبی هست چون خودمم مذهبی ام مشکلی پیش نیامداما خب قبل از ازدواج مون توی عروسی و مجالس زنان ...

حالا بیشتر باهاش اشنا میشم 

2801