2777
2789
عنوان

کیا پشت کنکوری بیاین حرف بزنیم

240 بازدید | 35 پست

چند سال پشت کنکورید؟

من امسال سومین سالمه🙂

اذیت نمیشید شما؟

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سومین سالمه اما صفرم

فردا شروع میکنم 

ترمیم یاززدهم منو کوفته کرده نمیدونم چطور بخونم

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرهنگیان یا پرستار آینده ✨🙇🏻‍♀️ نَبود وُ نیستُ و نَخواهَد بود عَزیزتَر اَز تو بَرایِ مَن جانِ مَن:)H🫀✨️تیکر هدفمه حامله نیستم✨🤍
سومین سالمه اما صفرمفردا شروع میکنم ترمیم یاززدهم منو کوفته کرده نمیدونم چطور بخونم

پس مثل منی شما هم 

اذیت نمیشید از حرفای بقیه؟

منطقی باش و بدون جبهه گرفتن به حرفام فکر کن قشنگم🙃💚🧡در حال تبدیل شدن به دختر رویاهام🤭منتظرم باش منِ آینده تلاش میکنم بهت برسم❤
منم سومین سالمه

اولین سالمه موفق میشم میدونم:)

عزیزممم😍

پس مثل منی شما هم اذیت نمیشید از حرفای بقیه؟

پسرخالم که سال اول قبول شد سن اشم کمه

منم هدفم فرهنگیانه

چرا میشم یکم زاجب درس بگم عصبی میشه

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرهنگیان یا پرستار آینده ✨🙇🏻‍♀️ نَبود وُ نیستُ و نَخواهَد بود عَزیزتَر اَز تو بَرایِ مَن جانِ مَن:)H🫀✨️تیکر هدفمه حامله نیستم✨🤍
فقط از اینجا باید تعلیق شم نمی‌دونم چه طوری کمکم میکنید بچه ها لطفا

نی نی یارو تگ کن

چرا.زیااااد حرف‌میزنن امسال تصمیم گرفتم یواشکی بخونم از فردا استارتش رو توی تایمرم میزنم اگه خواستی بیا باهم بخونیم 

کاربری دست ۳نفره.اگه میپرسی چرا باید بگم دلیلش به خودمون مربوط میشه❤️
2801