2777
2789
عنوان

کی فردا شش صبح پامیشه برای دانشگاه اخه😑😣🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 35 پست
دانشگاه ک مث مدرسه از روز اول کلاس تشکیل نمیشه

از۱۷ ام شروع شده،منتها ما نرفتیم

✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.ادما همیشه تغییر میکنن.هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.بعضی وقتا به ادما فرصت دوباره بده✨رفتی ارایشگاه اول کف قیمتو بپرس برای هر کاری،بعد بگو من بیشتر از اون مبلغو نمیدم.در همون حد کار کن برام،از من میشنوی دست تو زیبایی طبیعی صورتت نبر🦢افغانی جماعت ریپلای نزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما هنوز نتایج نیومده که کدوم دانشگاه قبول شدیم سال اولی هستم خیلی بلاتکلیفم😐شما هم سال اولتون ...

اره،هفته اخر مهر بود فک کنم

من هفته اول ابان رفتم😂😐🤦‍♀️

✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.ادما همیشه تغییر میکنن.هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.بعضی وقتا به ادما فرصت دوباره بده✨رفتی ارایشگاه اول کف قیمتو بپرس برای هر کاری،بعد بگو من بیشتر از اون مبلغو نمیدم.در همون حد کار کن برام،از من میشنوی دست تو زیبایی طبیعی صورتت نبر🦢افغانی جماعت ریپلای نزنه
دانشگاه یک مهر باز نمیشه که زمان ما اواسط مهر کم کم میومدن

یک مهر نمیشه

۱۷شهریور شده:(

دانشگاه یک مهر باز نمیشه که زمان ما اواسط مهر کم کم میومدن

تازه از ۱۷ شهریور میگفتن بیاین😂

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
منی که باید با دوتا نی نی برم سر کلاس چی 🥰😂

ای رولَههههه خدا حفظشون کنه موفق باشی خواهر🥰😍❤

2801