2777
2789
عنوان

خواهر شوهرم کتکم زد و از خونم نداختنم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 17943 بازدید | 290 پست
اسی گفتی النگوهاتو قیچی کردن در اوردن از دستت؟؟ اینم یه مدرکه به وکیل بگو که بزور این کارو کردن بگو ...

عزیزم گفتن ک طلاها دست اونا نیست و دست منه..بعد بگم بیارن نشون بدن؟اون شکایت کرده ک من وسایلای خودمو و وسایلای اونو و طلاهارو برداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پدرش مرده کلا ارثشدن رو تقسیم میکنن ارثش رو میدن مهریه بهت البته الان حرف مهریه که میشه دایی و م ...

ارث چیزی نیس یه خونس  ک ب اسم مادرشوهرمه وو ب شرط عمر زده ب اسم شوهرم...میتونم برا اون کاری کنم؟

بهم گف خواهرش براش زن میگیرم میدم وسایلاتم استفاده کنه ک دق کنی...گفتم من یاد گرفتم وسایل ب درد نخور ...

آفرین خوب گفتی

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
😐کاشکی همه حرفات دروغ بود دختر تو چرا نزدی زنیکرو پاره کنی دهنشو خورد کنی همش بخاطر مظلومیت خودته ط ...

کاش دروغ بود...میدونی رفتم خونه هنگ بودم مغزم نکشید ک شوهرم با حرفای یساعت قبلش بازیم داده و خامم کرده نفهمیدم چیشد برعکس شب قبلش ک زرنگ بازی در اوردم ظبط کردم اونروز اصلا هنگ بودم فقطم بخاطر بازی خوردن از شوهرم

عزیزممم چقد برات ناراحت شدم چقد سختی کشیدی خدا لعنتشون کنه بحق علی

منم شرایط تقریبا مشابه تورو داشتم برا منم موهامو کشید ولی منه احمق نزدمش انقد از اینچیزا ندیده بودم ترسیدم 

ولی برا من شوهر من پشتم بود رفت به قصد کشت زدش منم نفرینش کردم 

اندکی جوانی داشتیم که در غم و اندوه و حسرت گذشت ، این نبود آرزوی ما

یه آدم اجیر‌کن انقد خواهرشوهرتو بزنه صدا سگ بده !!!

به ینفر ۲ ۳ تومن بدی اینکارو می‌کنه برات یا دوتا زن بگو موهاشو بگیرن بکشن زمین ولش کنن تو خیابون 

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   
یه آدم اجیر‌کن انقد خواهرشوهرتو بزنه صدا سگ بده !!!به ینفر ۲ ۳ تومن بدی اینکارو می‌کنه برات یا دوتا ...

با گفتنش هم دل آدم خنک میشه

اندکی جوانی داشتیم که در غم و اندوه و حسرت گذشت ، این نبود آرزوی ما

ڪاش ازروز اول زندگے حریمهارو نشون مےدادے ودر خونہ قفل.. ناراحت بشن هرچےهم بگن مهم نبود ڪارخودتومیڪردی

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم

نمیدونم جریان این خاهر شوهرا چیه 

فک کنم فقط ماییم که انواع اقسام فحش و توهینو از زنداداش شنیدیم و خفه خون گرفتیم 😅

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . عید ۴۰۳ همچی درست شد انگار خدا هنوزم حواسش به منهاگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
2801