2777
2789

به نظرتون اصلا تاثیری داره 

چن وقتیه خیلی بحث سرمهذبه گرفتن ونگرفتنه

همه چی از دور قشنگنه  پس بزار همون دور بمونه .....

هیچ تاثیری 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه به اسمم کرده .مهریه هم دارم 

خدای مهربون دوستت دارم اگ امضامو دیدی برا شفای بیماریم صلوات بده ممنون.من عاشق خریدم وشوهرمم کارش ساخت ساز هرجا صلاح بدونه میسازع منم فکر خریدن وسایل میشم🙂🙂 عشق خریدم  تایم طولانی رانندگی خستم می‌کنه بخاطر همین آنلاین میخرم و از شما قشنگا نظر می‌خوام 

هیچی

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است...     (کاربر واحد پشتیبانی)
بنظرم اگه نبود همه ازدواج ها الکی بود و اخرش طلاق چون مرده ترسی از هیچی نداشت روزی یه زن میگرفت

من مهریمو بخشیدم

مشکلی هم نداریم خیلی زندگی خوبی داریم

حتی چند سال بعد بخشیدن مهریه خونه هم به نامم زد

مهرواسه زندگی نیست که

واسه طلاقه 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

چون دختر حتما باید جهیزیه بده نصفه خونه به اسم دختر باشه صد گرم طلا و ۱۴ سکه صد گرم طلا رو واسه عروسیش بخرن 

ولی خونه واسه اینکه نخواد همش اسباب کشی کنه وسیله هاش داغون بشن 

مهریه برای بعداز فوت همسرم هست چون یک ششم به زن میرسه بقیه اش ارث بچه هاست بچه هم نباشه یک چهارم مال زنه پس فکر اینجارو هم باید کرد فقط واسه طلاق گرفتن نیست مثلا یه زن پنجاه شصت ساله که شوهرش فوت میکنه و عروس و داماداش ناسازگاری میکنن ارث میخوان باید چیکار کنه زن چون زایمان داره کارهای خونه در نهایت با خانمه و مسئولیت تربیت بچه ها رو هم داره شاید نتونه بیرون کار کنه میبینید که حقوق زن هم که بیرون کار میکنه پایینتر از مرده پس باید آینده نگر بود همون قبل از عقد هم بزنه به اسمش که دیگه دعوا و درک نباشه

من مهریمو بخشیدممشکلی هم نداریم خیلی زندگی خوبی داریمحتی چند سال بعد بخشیدن مهریه خونه هم به نامم زد

من نظر این بود 

۹۹ درصد درسته 

الان همه با وجود مهریه جدا میشن چه برسه مرده ترسی نداشته باشته 

شوهر شماهم جز محدود افراده بنظرم

مهریه برای طلاقه

مهریه اتفاقن برا طلاق بدرد نمیخوره شده سالی یه سکه ولی برا مواقعی خاص برا یسری ها خوبه .زنایی که پسر دارنو بعد فوت همسر قصد اینکه مادرشون رو بیرون کننن دارن میتونه مهریه اجرا بزاره اواره کوچه خیابون نشه و متاسفانه دنیا خیلی بی رحم شده این موردی که مثل زدم برا نزدیک ترین شخص زندگیم پیش آمده 💔

خدای مهربون دوستت دارم اگ امضامو دیدی برا شفای بیماریم صلوات بده ممنون.من عاشق خریدم وشوهرمم کارش ساخت ساز هرجا صلاح بدونه میسازع منم فکر خریدن وسایل میشم🙂🙂 عشق خریدم  تایم طولانی رانندگی خستم می‌کنه بخاطر همین آنلاین میخرم و از شما قشنگا نظر می‌خوام 
2801