2777
2789

من بعضی فکرایی ک درمورد دیگران میکنم و دست خودمم نیست از ذهنم رد میشه براشون اتفاق می افته اما فکرا و رویاهایی ک برای خودم میکنم پیش نمیاد

مثلا چندسال پیش نمیدونم خواب بود یاچی دیدم ک یکی از اقوام زن دوم گرفته  و زن اولش ناراحت دقیقا چتدوفت بعدش همونم شد زن گرفت و بازن اولش دعوا ومشکل برخوردن

یا دوستم رل زده بود از ذهنم رد شد ک دوست پسرش براش ایفون کادو میکیره در کمال ناباوری همونم شد دقیقا

یا۲نفر ازاشناهای دورمون ازدواح کردن من نه خودشون زیاد میشناختم ن همسرهاشون از ذهنم رد شد ک جدا میشدن و الان یکیشون جداشده و دومی میخاد جداشه

"منتظر معجزه ای از طرف الله..."🕊🍃۳۱/۶/۱۴۰۳

یاچندوقت پیش داشتم ب یه دختره فکرمیکردم میکفتم این اگه مژه بکاره خیلی قشنگ میشه امروز دیدمش مژه کاشته بود

وخیلی خیلی چیزا دیگه ک یادم نمیاد

چیکارکنم ک فکرایی ک واسه خودمم میکنم اتفاق بیفته

به منم بگو چه فکری میکنی

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین منم همینجوریم،نمیدونم انگار یه نیروی ماورایی هست

ناخوداگاه میاد توی سرم،مثلا خونه خریدن فلانی،بچه دار شدن فلانی،مرگ فلانی،تصادف فلانی،ازدواج فلانی با فلانی،یه وسیله رو فلانی میخره،فلان اموزش رو میبینه،فلان شغلو میره

ببین من اینا که میاد تو ذهنم،اون لحظه اصلا نمیفهمم قراره اتفاق بیفته ها،همینجوری سرسری ازش رد میشم

بعد مثلا یه هفته بعدش اتفاق میفته

یعنی اون لحظه اصلا اگاه نیستم که اینا واقعیت میشن

بعد که اونطرف یا فامیلشون بهم میگه،میگم میدونستم

تو هم اینطوری هستی؟

میشه همینطوری درمورد منم یه چیزی بگی حالا هرچی به دهنت رسید اول

اخه نمیدونم واقعا حس کردم ممکن ی مشکل ریزی با شوهرت باشه حالا یاشکی یا چیزی ولی مطمن نیستم احساس میکنم اعتماد ب نفسم نداری

ببین منم همینجوریم،نمیدونم انگار یه نیروی ماورایی هستناخوداگاه میاد توی سرم،مثلا خونه خریدن فلانی،بچ ...

اره اره مثلا فلانی پولدار میشه ی شغل حدید راه می اندازه 

ولی واسه خودم اتفاق نمی افته

اره اره مثلا فلانی پولدار میشه ی شغل حدید راه می اندازه ولی واسه خودم اتفاق نمی افته

ببین اینا رو به نظرمن ما جذب نمیکنیم

ما فقط اگاه میشیم که اینا قراره اتفاق بیفتن همین

وگرنه توی اتفاق افتادنشون نقشی نداریم

فقط اگاه هستیم

من دقیق میاد توی ذهنم که چه شغلی،یا با کی ازدواج میکنه

میگم تمام اینا ناخوداگاه میان و اون لحظه اصلا اگاه نیستم

دمت گرم خیلی خوب ... دفا کنم مشکل ریز باش وهرم حل بشه ..اعتماد به نفسم زیاد بشه

ببین اما واسه خودم حسم درست نمیاد

مثلا ی کابر اینجا بودش خداشاهده بااکانت قبلیم براش پیام گذاشتم حدود یکسال پیش ک دست از اشتباهات بردار ممکن همسرت از زندگی خسته بشه بعدش درس داشتم ازسابت رفتم الان دیدم تایمیک های چندماه پیشش رو ک همسرش خیانت کرده حتی از ذهنم رد شده بود ک خیانت مبکنه درصورتی ک کاربر معروفی بود و همه حسرت عشق همسرش رو میخوردن

2801