2777
2789
عنوان

برای سرفه و درد قفسه سینه چی بخورم

221 بازدید | 13 پست

چندروزه  با پسرم اومدیم خونه مادرم چون مادرم مریضه هم سر بزنم هم دکتر قرار بود ببرمش که کنسل شد. الان خودمو پسرم مریض شدیم. پسرم چندروز بود آبریزش و عطسه داشت من فک میکردم آلرژی داره مثل خودم بعد سرفه هاش شروع شد.

منم تازه یکی دو هفته پیش مریض شدم و خوب شدم فک نمیکردم دوباره بگیرم. الان ازش گرفتم بدتر از سری پیش

چون آسم خفیف هم دارم الان قفسه سینم خیلی درد میکنه سرفه اصلا نمیکنم که عفونتا بیاد بیرون انگار سینم خشک و سنگینه سرگیجه و حالت تهوع هم دارم 

خیلی مریض میشم جدیدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم یه شماره فرستادم برای کیف وکفش رایگان

جواب دادن؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

براش لوازم تحریر خریدی؟

در من، مریم امیرجلالی پریود شده..............همه چیز خراب اندر خراب است.زندگی، هوا، کشتنِ وقت، همه چیز.هیچ معلوم نیست که چه خواهد شد.توضیح جزئیات جز دردسر نتیجه‌ای ندارد...
جرا دفترجه سلامت نمیگیرین هم خودت هم پدر و مادرت خیلی خوبه

من بیمه سلامت دارم عزیزم فقطم بعضی بیمارستانا قبول میکنه. پدرومادرمم چون سنشون بالاس میتونن برن زیر نظر بیمه ی داداشم که داداشمم چندوقت بود بیمشو نریخته بود و قطع بود