2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم مارکش اوه بود یا اکتیو با رایحه کاکائو

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ اگر سوالی در مورد افزایش وزن یا کاهش وزن داشتی در خدمتم لطفا تو تاپیک اخرم بپرسید تا مزاحم کسی نباشیم💙

اکتیو

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی.........////////////////کارآگاهان عزیز نی نی سایتی😄😄اگه جایی گفتم اولین بارداریمه و تو تاپیکامم از پسرم حرف زدم ایراد نگیرید و نگید پس چرا گفتی پسر داری.🫤🫠منظورم پسرِ همسرم بوده..../////❤️وفادارتر از خدا سراغ ندارم،به رسمِ همین وفاداریست که تو را به او می سپارم....❤️
کدوم رایحش

من اکتیو شکلاتی دارم بوش عالیه،،،اگه از بوی شکلات خوشت میاد این مدلش خیلی خوبه.

بنفش و سبز رنگش هم داشتم اونا هم خوش بو بودن،،،ولی این از همه به نظرم بهتره.

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی.........////////////////کارآگاهان عزیز نی نی سایتی😄😄اگه جایی گفتم اولین بارداریمه و تو تاپیکامم از پسرم حرف زدم ایراد نگیرید و نگید پس چرا گفتی پسر داری.🫤🫠منظورم پسرِ همسرم بوده..../////❤️وفادارتر از خدا سراغ ندارم،به رسمِ همین وفاداریست که تو را به او می سپارم....❤️
نمیدونم مارکش اوه بود یا اکتیو با رایحه کاکائو

اوه هست 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛