2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش کسی استوری اسنپ چت نگا نمیکنه منم یه بار گذاشتم فقد دوستم دیده بود😂

(army)💜✨خوب نیست ارتش ارمی باهم غریبه باشن .درخواست دوستی بدین اشنا شیم باهم قربون صدقه ی بچه هامون بریم😂شاد و شنگول و منگول هستم .به چاک لای دیوار هم میخندم .زود گرم میگیرم سن و سالم حالیم نیس🙄😂راستی کیبوردم هم حرفpفارسی رو نداره (انقد ک میئرسید😶)..من بشه ی خودتممم قربونش بشمه خودتممم...تائیک باحال و خنده دار و بحث جنجالی بود تگم کنین من نباشم اصن تائیک بی روح میشه.بلخره یکی باید باشه نظرای چرت و ئرت بده دیگه نه؟😁😂سوهان روح مامانمم هستم .هر دقیقه هر ساعت . هرروز در حال تراشیدن روح مادر عزیزم هستم   فدات بشم گوگولی لجباززز😘😘😝😝
نترس کسی به عکس تو اهمیت نمی‌ده اونقدر اونجا عکس و ویدیو هست که عکس تو اصلا حساب نمیشه اون وسط

میدونم اشنا ها نبیینن 

من فقط عکس میگرفتم اونجاهاشو سر درنمیارم 

پاک شد خداروشکر

کسی اسنپ چت استوری رو نمی‌بینه یا کم پیش میاد ببینن 

به بخش داستان خصوصی برو و روی نماد سه نقطه ضربه بزن در اینجا روی دیلیت استوری بزن بعد روی دیلیت بزن با این کار استوری اسنپ چت  چت حذف می شه