2777
2789
وای این ما بودیم بعد کلا کادر مدرسه باورشون نمیشد ما فقط اونجا میرقصیدیم همین

😅😅😅😅مرزها رو جا ب جا میکردیم اصلا

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی والا مدرسه ای ک من بود از این مدرسه باکلاس بود ک همه بچه های عقده ای و خر توش ثبت نام میکنن انقدر بدم میومد دوست نداشتم اون مدرسه برم اما از اونجایی ک بچه فامیل رفته بود و مامانم میگفت تو چی از اون دختره کم داری ک نمیری رفتم خیر سرم 

از همون روز اول هر چی میخریدن یا داشتن میکردن تو چشم هم 😐😐😐😐😐😐یا حتی یه دفتر می‌خریدن اولاش فکر می‌کردم چون خریدن ذوق دارن اینطوریه بعد دیدم نخیررررر قضیه یه چیز دیگست

مثلا یادمه یه کلاسور بود روش مخمل بود قفل داشت من از اون ۵ تا داشتم یکیشون خریده بود انقدر جلو من با لا پایینش کرد برگشتم گفتم وای چقدر قشنگه اینا بعد برگشته میگه انقدر گرون خریدم 😒😒😒دروغ میگفت بخدا 😂ارزون بود از هر چی اونا داشتن بهترش داشتم ولی تو چشم کسی نکردم خداروشکر 

خلاصه یا یه روز با مدیر یا مشاور و دبیر و معلما دعوا میکردن امتحان نمیدادن منه بیچاره هم بین اونا 😑😑😑😑😂😂😂هیچ خوبی نداشت هیچ خاطره ای هم ساخته نشد 

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وایی پسرا وقتی جالب میشن که به دختر میره تو مدرسه شون دهنتو سرویس میکنن

دیوونه ان بخدا

آبجی من کلاس هشتمه امسال پارسال میگفت وقتی مدرسه تموم میشه پسرا میان جلو در مدرسه با موتور تک چرخ میزنن😐🤣

دردی که میکشی موقت خواهد بود اما عظمتی که به دست میاوری همیشگی خواهد بود🤍🌱کاربری دست دونفره🩷✨
2801