2777
2789
عنوان

بارداری

321 بازدید | 39 پست

من مردم از ترش کردن هرچی میخورم ترش میکنم چیکار کنم؟

ویار میکنم شددددیدددد دهنم خشک میشه سرم درد میگیره دلم درد میگیره بعد جالبه وقتی اون وسیله رو برام میارن یه ذره کم ازش میخورم دیگه بدم میاد بهش نگاه کنم 

مثلا دیشب هوس شیرینی نارگیلی اونم از نوع خونگی کردم بنده خدا شوهرم رفته ۲ ساعت کلی گشته اینو انور  پیدا کرده انوقت من چیکار کردم؟یه شیرینی گرفتم نصف کردم خوردم گفتم دیگه بسته نمی‌خورم 😐شوهری همینطوری نگام میکرد 

گفتم هوس کله پاچه کردم😐منی ک گوسفند زنده میبینم فرار میکنم گوشتش نمی‌خورم 

کله پاچهههه؟؟؟ صبح روز تعطیل پاشده رفته گشته خریده آورده چیده میگه بیا حالم انقدر از بوش بد شد ۵۰۰ بار عوق زدم کلی خوشبو کننده تو خونه زدم هی میگفت بوش نیست بخدا میگفتم ن هنوز من حس میکنم 

یه روزایی ۳ روز پشت سر هم خوابم از این سه روز کمتر از ۴ ساعت بیدار بودم یا مثل دیشب اصلا نخوابیدم 

اینم از صبح ما ....

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای منم همینم من خوابمم کم شده

من دیگه دارم دیونه میشم 

هورمونام بهم ریخته بخدا سه شنبه هفته پیش همسرم داشت میرفت سر کار همیشه ادکلن میزنه کت و شلوار میپوشه پاشدم دیدم این داره ادکلن میزنه هق هق زدم زیر گریه بعد جالبه هی ازم میپرسید چرا گریه میکنی منم با جیغ بهش میگفتم آره مثلا تو نمیدونی من چرا گریه میکنم ارههههه؟؟؟😂😑

میگفت بخدا ک اگر من بدونم 

جیغ کشیدم کفتم آره بیشتر ادکلن بزن واسش 

میگفت واسه کی ؟

گفتم خفه شو خدا لعنتت کنه 😂😂😂😂نرفت بچه سر کار بعد داشت زنگ میزد شرکت ک بگه امروز نمیام از کنارش رد شدم گفتم آره زنگش بزن بگو منتظرت نمونه😒😂😂😂بعد جالبه حتی منشیش آقاست 😂بقیه کارکنانش هم همینطور ساید توی خط تولید و بسته بندی خانم داشته باشن  

1
5
10
15
20
25
30
35
40

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

والا شوهرت نازتو میخره واسه همینم ناز میای واسش😅😅

اگه مث شوهر من باشه محل نزاره و اعتنا نکنه کم کم دیگه اینکارا رو نمیکنی🤣🤣....من گاهی حتی گریم میگیره و بغض خفم میکنه ولی یواشکی گریه میکنم چون درکی نداره و نمیتونه ارومم کنه یا دفعه اول ویار آش داشتم بهش گفت گفت سردردم نرفت بگیره و منم یکم ناراحت شدم صبحش چون تپلم بهم گفت تو واسه شکمت هر کاری میکنی....منم دیگه بهش نگفتم چی میخوام

جدای از شوخی اگر همسرت درکت میکنه قدرشو بدون

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊
😂😂😂😂😂واسه کی؟وای خداعزیزم

همین دیگه خودمم نمیدونم برای کی این بنده خدا از این کارا نمیتونه بکنه 

اصلا هفته پیش انقدر حالم بد بود بی دلیل کریه میکردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2804
والا شوهرت نازتو میخره واسه همینم ناز میای واسش😅😅اگه مث شوهر من باشه محل نزاره و اعتنا نکنه کم کم ...

انکه قدر میدونه و درکمم میکنه از وقتی فهمیده و دیده حالم بنده میز کارش آورده خونه یا درگیر کاره یا غذا درست کردن یا ناز خریدن 🥲خودمم میدونم دارم اذیتش میکنم ولی خب نمیتونم بی دلیل گریه و اینا حالم بد کرده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801