2777
2789

خانما هرچند ماه سکه میگیرین؟ خودم چهار ماه چهارماه

بعد زورتون نمیگیره شوهرتون هرچهارماه پنج ماه ۴۲ میلیون از زندگیتون بزنه بده به زن سابقش؟

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه روزی ک زنش شدی خبر نداشتی؟ اونم داره حقشو از شوهرت میگیره چرا زورت بیاد

شوهر من مهریه نمیده، من دارم از شوهر سابقم مهریه میگیرم

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹

مگه خانما نمیگن مهریه حق زن و باید بهش داد 

پس نباید زورتون بگیره 

قبل ازدواج هم اطلاع داشتید و با قبول شرایطش ازدواج کردید

هنگامی که ظلم و بی عدالتی و سرکوبی مردم با قانون رخ دهد، قانون شکنی خود را در تاریخ ثبت میکند
بدجایی اومدی سوالتو بپرسی

چرا

مگه خانما نمیگن مهریه حق زن و باید بهش داد پس نباید زورتون بگیره قبل ازدواج هم اطلاع داشتید و با قبو ...

ای بابا شوهر الانم مهریه نمیده،من دارم مهریه میگیرم

اندازه مهریه رو قانون تعیین میکنه

خب میدونم تقسطیو دادگاه تعیین میکنه من جدیدا اعتراض زدم و شش ماهم اومده رو چهار😍

البته شوهر الانم مهریه نمیده

ای بابا شوهر الانم مهریه نمیده،من دارم مهریه میگیرم

خب بازم همسر سابقتون اگه ازدواج کرده همسرش نباید بابت این قضیه ناراحت باشه

هنگامی که ظلم و بی عدالتی و سرکوبی مردم با قانون رخ دهد، قانون شکنی خود را در تاریخ ثبت میکند
خب بازم همسر سابقتون اگه ازدواج کرده همسرش نباید بابت این قضیه ناراحت باشه

چون همسر سابقم زورش میگیره میگه من میدم و با اون شوهرت میخورین🫤 درحالیکه شوهر الانم اصلا نمیدونه کی مهریه میگیرم و چقدر میگیرم

2801