2777
2789
عنوان

اینجا کیا مهریه میگیرن یا شوهر کی مهریه میده

| مشاهده متن کامل بحث + 1220 بازدید | 112 پست
از چهار ماه کمتر نمیکنن شاید اونم رو چهار ماه اعتراض زده

بستگی به شغل طرف داره.

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹
از چهار ماه کمتر نمیکنن شاید اونم رو چهار ماه اعتراض زده

شما مهریه میگیرین؟ یا همسرتون پرداخت میکنه؟

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر سابقتان زن گرفته؟

اره

چون همسر سابقم زورش میگیره میگه من میدم و با اون شوهرت میخورین🫤 درحالیکه شوهر الانم اصلا نمیدونه کی ...

ب شخصه هیچ اعتقادی ب این قوانین مزخرفی که رایجه ندارم

مهریه جهاز سیسمونی و.....و اگه من بودم می بخشیدم

اما الان قانون ب شما این حق رو داده و میتونی بگیری

دیگه ایشون زورش بیاد یا نه مهم نیست

هنگامی که ظلم و بی عدالتی و سرکوبی مردم با قانون رخ دهد، قانون شکنی خود را در تاریخ ثبت میکند
شوهرت به مهریت کاری نداره؟ ینی برا خودت نگهمیداری یا تو زندگی خرجش میکنی؟

نه خودم خرجش میکنم یکم به مامانم میدم. کلاس میرم.

پس انداز نمیکنم یعنی🫤

من خوب میگرفتم هر سری ۴،، ۵ تا دیگه کمترین ماهی ۲ تا می آورد میزاشت اونجا بع اولش هم با حکم دادگاه ...

اووه پس وضعش خییییلی توپ بوده یعنی ماهی چهارصد پونصد یا بیشتر درامدش بوده😍 .هنوزم میگیری؟

ب شخصه هیچ اعتقادی ب این قوانین مزخرفی که رایجه ندارممهریه جهاز سیسمونی و.....و اگه من بودم می بخشید ...

اینم بگم من هیچی جهیزیه پس نیاوردم و بخشیدم بهش، حتی یه چوب کبریت هم پس نیاوردم و خودم برده بودم

نه خودم خرجش میکنم یکم به مامانم میدم. کلاس میرم.پس انداز نمیکنم یعنی🫤

عه چرا پس انداز نمیکنی دیونه کلاش

سو اینارو ک شوهرت وظیفشه بده به مامانتم براچی باید تو پول بدی آخه از زمین به آسمون میباره؟ قدیم مادرپدرا کمک خرج بچه بودن ‌شما برعکسی 

ازین بار حیفش نکن ببربانک تو صندوق بذار

اووه پس وضعش خییییلی توپ بوده یعنی ماهی چهارصد پونصد یا بیشتر درامدش بوده😍 .هنوزم میگیری؟

بله وضعش توپ بود کارخونه سنگ شوری داشت سالم بود الان بت معتاد دست بزن ازدواج کردم نه ۲۰۰ تا گرفتم بقیش بخشیدم

لطفا برای امنیت و سلامتی خودم و فرزندانم ۳ تا آیه الکرسی بخونید،، سپاس،، کودکان زیر ۲۰ سال ریپ نزنید ممنون که می‌فهمید...
عه چرا پس انداز نمیکنی دیونه کلاشسو اینارو ک شوهرت وظیفشه بده به مامانتم براچی باید تو پول بدی آخه ا ...

یعنی چی که چرا باید به مادرت پول بدی؟؟!

حالا یکی هم انسانه و پدر و مادر سرش میشه اینجوری باهاش حرف میزنید؟؟!

میشه برای ظهور هر چه زودتر آقامون صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف )یه صلوات بفرستی؟؟؟
2801