2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون سرگرمیه نوشتن ویژگی هاشون خیلی خوب بود، اینا ششمن یکم بزرگ نیستن برا اینکار؟

یکم برا ششمی حوصله سر بره

تو روز اول یکم راجع به نحوه تدریست بگو

قوانینت بگو.

گروه بندی و چیدمان کلاست انجام بده که پایه کلاست شکل بگیره

جلسه اول درس نده

شوخی کن و بخند

ازادشون بزار

از جلسه بعدی خودشون باهات اوکی میشن😂

با این همه زنجیر به رقص آی و رها باش...🙂                 دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند:)                     قوی تر از دیروز!!!🌱❤️

عزيزم طبق تجربه تدريس خودم دارم بهت ميگم

اول اينكه اصلااااا نشون نده ك تازه كار هستي و با اعتماد بنفس كامللللل برو سركلاس نيازي نيست صميمي برخورد كني كمي جدي باش بعد از مدني ك حساب كار دستشون اومد صميمي بشي ديگه سواستفاده نميكنن

قبل از كلاست دقيق خودت رو آماده كن ك امروز مرحله به مرحله قراره چيكار كني

انشالله موفق باشي تبريك ميگم

روش شما خیلی خوب و جالب هست کاش می شد روی دبیرستانی ها هم پیدا کنم این روش رو

میشه

فقط بچه های من از ویژگیهاشون بطور بچگانه میگن

دانش آموزان شما یخورده بزرگونه تر میگن 😂👍

عزت نفس برای انسان غوغا میکند...

سلام من پایه یازده هستم لطفا باجونو دل به بچه ها درس بدید کم کاری نکتید نکته به نکته تدریس کتید وقت کلاسو الکی هدر ندید سکوت کلاستونو تامین کتید که هر کی هرکی نباشه بچه ها حرف بزنن شاید بعضیا مثل من از کم کاری معلما و بی توجهیشون نسبت به سرو صدا اذیت بشه و مسلما هیچ وقت باعثو بانیشو  حلال نکنه  

‌‌‌‌
😃ما کلاس هشتم خیلی اروم بودیم علشق معلم عربیم بودم

خودتون اینجور فکر میکردید

وقتی با بچه های متوسطه اول در ارتباط باشی قشنگ تفاوتشون رو با متوسطه دوم و ابتدایی حس میکنی

هنوز اون حس بچگی ابتدایی در وجودشون هست منتها به اندازه متوسطه دوم عاقل و حرف گوش کن نیستن که بشه زیاد باهاشون گرم گرفت( هرچند با متوسطه دوم هم باید تعادل رو رعایت کرد)

خودتون اینجور فکر میکردیدوقتی با بچه های متوسطه اول در ارتباط باشی قشنگ تفاوتشون رو با متوسطه دوم و ...

بنظرتون کدوم پایه برای تدریس خوبه ابتدایی متوسطه اول یا دوم

خستم .
2801