2777
2789
عنوان

کاش بمیرم

92 بازدید | 24 پست

قبلا ی ازدواج ناموفق داشتم خونه خودمم رفته بودم ۲۲سالمه خیلی سختی کشیدم پنج سال از عمرم درگیر اختلاف و طلاق و...بودم خلاصه بگم از مرگ برگشتم سرایت موضوع بعداون با ی پسری آشنا شدم سه سال باهمیم خیلی همو‌دوس داریم نه من بدون اون میتونم نه اون بدون من بهش قول داده بودم تاتهش باهاش باشم اون از نظر مالی از ما پایین تره ولی مجردها تاحالاازدوتج نکرده و مادرش مخالف ازدواج ماست الان برام خاستگار اومده و من میخام ازدواج کنم  اون میگه این کارو نکن یکی دوسال بمون تاببینیم چی میشه ولی خب من گیریم پاش بمونم ولی اگر بعدادنیومد براازذواج من این خاستگارم و موقعیتمم ازدست دادن اونجا چیکار کنم دیشب باهاش حرف زدم گفت اسما این کارو نکن بری من کمرم می‌شکنه سه سال منو بازیچه خودت کردی من نابود میشم بری و من عذاب وجدان گرفتم نمی‌دونم ولش کنم و ازدواج کنم یانه بخدا خودمم بدون این نمیتونم ولی فقط مشکل مامانشه این وسط

ولش کن سه سال بازیچه دستش بودی بسه

سه سال هیچ کاری نکرد سه سال آینده هم هیچکاری نمیکنه

به فکر خودت باش اصلا دلت براش نسوزه

درخواست حذف تایپیک بنا برقول سال گذشته ،لطفا یه صلوات برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بفرستید ممنون،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه این موقعیتت خوبه قبول کن نگران نباش اون هیچیش نمیشه پسرا راحت میتونن به یه موضوع فکر نکنن و بیخیالش بشن اینو ن من بلکه روانشناسا میگن داره ادا در میاره پسرا اصن احساسی نیستن 

تو موقعیت خواستگار فعلیتو بسنج اگه خوبه قبول کن 

بعدشم گیریم که اون پسره بعدن مادرشو به زور راضی کرد آورد خواستگاریت فردا مادرش زندگی رو براتون تلخ می‌کنه اگه مادرش بره تو جلدش حتی تو رو اذیت می‌کنه چون پسرا مادرشونو خیلی دوس دارن و ازش حرف شنوی دارن بعدن ممکنه چونکه از تو خوشش نمیاد باعث بشه پسره اذیتت کنه 

در کل امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیری 

تا دوسال دیگه ببینم چی میشه؟ اینجوری که نمیشه . شرایط تو خاصه هم دختری و تا یه سنی خواستگار داری و هم ازدواج ناموفق داشتی. اون تا هر وقت بخواد میتونه مجرد بمونه و صبر کنه ولی تو نمیتونی. 

بگو یه جوری این رابطه رو جدی کنه . اگر یه عقد ساده بخونید و بعد کم کم شرایط رو جور کنید . میتونید همون دوسالی که گفت عروسی هم بگیرید.

بگذار زندگی ات زیر و رو شود . از کجا معلوم زیر زندگی ات بهتر از رویش نباشد؟🦋🌻
ولش کن سه سال بازیچه دستش بودی بسهسه سال هیچ کاری نکرد سه سال آینده هم هیچکاری نمیکنهبه فکر خودت باش ...

بهم میگه صب کن ی سال برام ب نظرت ازدواج کنم پشیمون نمیشم یا عذاب وجدان بگیرم 

من ۲۲سالمع هنوز می‌شینم انیمیشن نگا می کنم تو ۲۲ سالته این همه اتفاق افتاده برات ،جدی من دارم چیکار ...

منم بچه بودم ی ازدواج اشتباه کردم مگ ن ب من بود ک ازدواج نمیکردم هیچ وقت شوهرم اومد منو بدبخت کردو رفت

واقعا نمیتونم بدون این کل ایندمو بااین تصور کردم حس میکنم نصف قلبم بهش وصله اصلا حس عجیبیه دوس دارم ...

احساسی فکر می‌کنی ولی باور کن پسرا اصن احساس ندارن و خیلی منطقی ترن 

مطمعن باش اگه با کسی دیگه ازدواج کنی همون موقع بیخیالت میشه و پی زندگی خودشو میگیره 

ما دختراییم که احساسییم حس می‌کنیم بدون کسی که دوسش داریم می میریم اونا مث ما نیستن

اگه این موقعیتت خوبه قبول کن نگران نباش اون هیچیش نمیشه پسرا راحت میتونن به یه موضوع فکر نکنن و بیخی ...

اصلا اون به کنار خودم چی میترسم زن کسی دیگ بشم همش به این فک کنم من خیلی دوسش دارم خیلی فراتر از حد تصوره میترسم شوهرمو بااین مقایسه کنم یا پشیمون بشم یا دلم براش تنگ بشه..

تا دوسال دیگه ببینم چی میشه؟ اینجوری که نمیشه . شرایط تو خاصه هم دختری و تا یه سنی خواستگار داری و ه ...

الان من بهش بگم اگ‌ منو میخای بیا رابطرو جدی کن اگ نمیخای تموم کن بره 

منم بچه بودم ی ازدواج اشتباه کردم مگ ن ب من بود ک ازدواج نمیکردم هیچ وقت شوهرم اومد منو بدبخت کردو ر ...

عیبی نداره عزیزم🥲هنوز سنی نداری کلی فرصت داری می تونی هرکاری بکنی ...یه توصیه من جای شما باشم فعلا ازدواج نمی کنم میزارم یکمی خودمو از لحاظ بازسازی کنم یه مهارتی یاد بگیر سرکار برو ذهنت مشغول شه تو تا سی وقت داری ازدواج کنی 

میشه هرکی این متنو خوند یه صلوات هدیه بده بهم ممنونم عشقا🥲❤️
اصلا اون به کنار خودم چی میترسم زن کسی دیگ بشم همش به این فک کنم من خیلی دوسش دارم خیلی فراتر از حد ...

ن ازدواج کنی وابسته شوهرت میشی کم کم و اونو از یاد می‌بری 

اگه خواستگارت خوبه قبول کن بخدا پشیمون میشیا

اگه این پسره میتونست بیاد خواستگاریت و برا داشتنت تلاش کنه توی این سه سال یه کاری کرده بود اگه نتونسته از این به بعدم نمیتونه اینم که گفته این کارو نکن من نابود میشم ادا درآورده 

با خودش گفته اگه این نباشه دیگه با کی‌ لاو بترکونم 

2801