2777
2789
عنوان

من حالم بده خدا لعنتش کنه

178 بازدید | 18 پست

از وقتی ولم کرد رفت ازدواج کرد 

اعتماد به نفسم صفر شده 

همش فکر میکنم 

میگم مگه اون دختره چی داره که من ندارم

مگه چی واسش کم گذاشتم

مگه مثل چشام ازش مواظبت نمیکردم

مگه من زشتم

مگه من واسش کافی نبودم

هرچند میدونم واسه نیازش ازدواج کرد واسه نیازش منو فروخت

ولی این فکرای لعنتی داغونم میکنه

استوریاشو میبینم خوشحال و عین خیالش نیس

خدا ازش نگذره 

هیچوقت نمیبخشمش 

امیدوارم از همونجا بخوره مردتیکه کثیف

خدایا تنها نگذار دلی که تنها پناهش تویی🤍☝

میخوره 

شک نکن 

برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی لیاقته و تو هیچ ضرری نکردی فقط یع ادم بی لیاقت رو از زندگیت پرت کردی بیرون

درباره اینکه میگی بخاطر نیازش ازدواج کرد هم بنظرم کاملا اشتباهه کسی کسیو دوس داشته باشه حتی میتونه از نیازشم بگذره و اینکه میتونست بیاد تو زنش بشی و نیازشو با تو‌رفع کنه

خودتو گول نزن این ادم دلش جای دیگه بوده کاری ب نیازش نیس

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
چند وقت باهم بودین؟ چرا نیومد خاستگاری؟ اگ برا نیازش بود چرا با خودت ازدواج نکرد؟

ولی اون منی که پا به پای همهدچی موندم نباید مند میفروخت 

نمیدونی ۳ روزه نگرانش بودم اس میدادم جواب نمی‌داد نگو میره خاستگاری یکی دیگه و من اینجا نگرانش بودم 

خدا ازش نگذره 

بی لیاقته و تو هیچ ضرری نکردی فقط یع ادم بی لیاقت رو از زندگیت پرت کردی بیروندرباره اینکه میگی بخاطر ...

ازدواجشون سنتی بود

اون مامان عفریتش نزاشت هم

وای از این مادرای ایرانی

مطمععععن باش تقاص کارشو میده من خودم با چشماااای خودم دیدم بقران ک تقاصشو داد هنوزم ک هنوزه داره میده خواهرم میگه اگر تو ببخشیش خوب میشه ولی من نمیتونم ببخشم

تو سن کم انقد منو اذیت کرد ک حس میکنم همه ی بلاهایی ک سرش بیاد حقشه 

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
بی لیاقته و تو هیچ ضرری نکردی فقط یع ادم بی لیاقت رو از زندگیت پرت کردی بیروندرباره اینکه میگی بخاطر ...

حتما من یه چی میدونم که میگم واسه نیازش ازدواج کرد 

ولی این حق من نبود 

مگه آوم معشوقشو واسه نیازش میفروشه

ولی اون منی که پا به پای همهدچی موندم نباید مند میفروخت نمیدونی ۳ روزه نگرانش بودم اس میدادم جواب نم ...

درکت میکنم ولی تو نباید خودتو فراموش کنی مهمترین اصل انسان خودشناسی هست تو وقتی ارزش و احترام خودتو به بالاترين درجه برسونی و لول خودتو چ از نظر فردی چ از نظر اجتماعی بالا ببری بعد میبینی با چه آدمای جدیدی آشنا میشی و چقدر خوب شد ک اون پسر رفت، میشه بگی چند سالته؟ 

کار خوب خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه 🙂🙂🙂🙂
وای از این مادرای ایرانیمطمععععن باش تقاص کارشو میده من خودم با چشماااای خودم دیدم بقران ک تقاصشو دا ...

منم خیلی اذیتم کرد ولی همه چی رو سپردم به خدا 

حتی اگه خدا بگذره من نمیگذرم نمیبخشم تا عمر دارم نمیبخشم خدا از اشکای هیچ دختری نمیگذره 

موقع خدافظی بهم گفت نفرینم نکنی هااا ههههه 

2801