2777
2789
عنوان

دو وعده ناهار دو وعده شام دو وعده صبحونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1840 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبحانه چای شیرین،پنیر، تخم مرغ آبپز

نهار سالاد الویه، 

شام سوپ جو😔

مهمونا صد در صد میان اینجا تاپیک میزنن از ما گفتن

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍
دیگه اون مهمون بدبخت یه تن ماهی ام نخوره؟؟ 🤣چی بگم والا

تن ماهی گیر فلک نمیاد بابا

بخدا ماهی ارزونتر از تن ماهیه

اونم بدیم مهمون بخوره😒🤪🤪🤪🤪

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری
نه لیاقت ندارننن

یعنی گوشت و برنج لیاقت می خواد؟؟ 

از این به بعد بیشتر رو مهمونی هام متمرکز میشم😂

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
اخه بحث لیاقت نیست که گلم مهمونن ساده هم درست کنی نمیشه که همش آش وکوکو بخورن

میدونی هر سری اومدن جوجه کباب زدیم 

تو ی بحثی مادرشون گفت بنظرم همتون ....

خدارو شکر کار پیدا کردم😍۱۴۰۳/۶/۱۱  خدارو شکر که داریم بهم میرسیم لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
صبحانه چای شیرین،پنیر، تخم مرغ آبپزنهار سالاد الویه، شام سوپ جو😔مهمونا صد در صد میان اینجا تاپیک می ...

😂😂😂😂

موهام فِرِ بُلَند، اونقدر گُلَم کَسی دلش نمیخواد بره هُلَند. 
اخه بحث لیاقت نیست که گلم مهمونن ساده هم درست کنی نمیشه که همش آش وکوکو بخورن

فک کن آدم یه وعده آش میخوره دلش ضعف میره دلش میخوا وعده بعد مفصل بخوره

بعد یهو سفره واشه کوکو🤪🤪🤪🤪

استارتر عزیزم من شوخی میکنم اول صبحی یه کم بخندیما یه بار ناراحت نشی ازم😘😘😘😘

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری
میتونه آش محلی، همه ی ولایتها رو بپزه.آش رشتهاش دوغآش جوآش ترخینه و .....

آش دوغ لیاقت میخواد😒

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
یعنی گوشت و برنج لیاقت می خواد؟؟ از این به بعد بیشتر رو مهمونی هام متمرکز میشم😂

من اگه بخوام لیاقت بندی کنم برا مهمونام باید آجر نسوز بذارم جلوشون تو سفره🤪🤪🤪

2801