2777
2789
عنوان

برادرشوهرت بچتو بزنع

| مشاهده متن کامل بحث + 1784 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز بچه بیش فعال و کمشنوا ک حرف نزنه رو چطور حالیش کنم

درکت میکنم اسی 

سعی کن رفت آمد کمتر کنی

بیشتر ببرش پارک 

سعی کن اونجا میبری خودت سرگرمی کنی 

دست عموش بشکنه که نمیفهم شرایط بچه خاص 

بهش توضیح بده که بچه من لحظه ای تصمیم میگیره و درکی از کارش نداره 

دارو میخوره پسرتون

گلم متوجه جواب نشدم بعدشم پ یعنی چی

پروتز های کاشت حلزون  کمیاب هستن. از خارج میاد ایران ندارن. اکثراا با قیمت های زیادین ک هیات امنا مجبورن باید بیشتره هزینه ها رو بدن. کمبود بودجه به کنار تحریم و... باعث شده تو کاشت دقت زیادی بشه تا استانه شنوایی تو شدید و عمیق نباشه کاشت نمیکنن. 

اگه بچتون کمشنوایی با استانه شدید و عمیق باشه کاشت میکنن. 

الان شما باید پرونده کاشت تشکیل داده باشین. تو کمیسیون پزشکی تصمیم میگیرن کاشت بشه یان. 

کاشت بشه مثل بچه عادی میشنوه و حتی کوچک ترین صدا رو. 

عملش زیاد سخت نیس. 

برا بچتون بهترین گزینه کاشت حلزونه. اما بشرطی ک نشنوه. الان شما میگین حرف میزنه.حرف /س/پایین ترین استانه شنوایی رو داره اگه بچه س رو داشته باشه کاشت نمیکنن. 

شما هر شش ماه یکبار باید تست ای بی ار بدین اگه شنواییش افت کرد میره تو مرحله کاشت. الان تنها کاری که میتونین بکنین بهترین سمعک رو باید تهیه کنین. 

اگه بچتون کاشت بشه عالیه. گفتم بدلیل کمبود دستگاه خیلی کاشت زمان میبره. اما هجده سال ن. شما بچتون شنواییش از متوسطم بهتره ک کاشت نکردن. اگه شدید بود حتما تو نوبت کاشت حلزون بودین

گلم متوجه جواب نشدم بعدشم پ یعنی چی

این ک گفتم کاشت، ۳تا۵سال خوبه برا بچه هایی ک نمیشنون چون تا پنج سال عصب تحریک نشه ازبین میره. اما بچه شما میشنوه هر زمان بخایین کاشت بهترین جواب و میده. 

بچه ی شما باید اول ترییت شه بزرگترشو نزنه بعد که نزد و‌مودب بود کسی بهش دست زد جرش بده..ولی الان نه..خونه ی مادرشوهر نرفتن تبعات داره و‌اکثرا به خاطر تبعاتشه که میریم😂زیاد دست خود عروس نیست رفتن نرفتن میشه نره ولی پیه بعدشو‌باید به تن بماله

2801