2777
2789

خیلی،ولی استرسم دارم،پیش دبستانیه،فردا ظهر ساعت ۱۲ونیم باید مدرسه باشم،میگم من اینو از معلمش پرسیدم که کی بیارمش مدرسه گفت ظهرساعت۱۲،به نظرتون باید از مدرسه میپرسیدم؟یا مربیش خودش میدونه؟

کاربری هفتمم باشه فکر کنم.کاربر جدید نیستم از سال۹۶عضو بودم

میرن ولی ساعت ۶ باید پاشم صبحانه و خوراکی مدرسه رو آماده کنم

بعد یه ناهار به موقع

بعد باهاشون درساشونو کار کنم 

دردسرش بیشتره

درخواست حذف تایپیک بنا برقول سال گذشته ،لطفا یه صلوات برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بفرستید ممنون،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی،ولی استرسم دارم،پیش دبستانیه،فردا ظهر ساعت ۱۲ونیم باید مدرسه باشم،میگم من اینو از معلمش پرسیدم ...

پیش دبستانی اینجا ساعت یازده و نیم تعطیل میشن

دقیقشو بپرس

درخواست حذف تایپیک بنا برقول سال گذشته ،لطفا یه صلوات برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بفرستید ممنون،
پیش دبستانی اینجا ساعت یازده و نیم تعطیل میشندقیقشو بپرس

اینجا هم اینجوریه خب مربش گفت ۱۲ونیم اینجا باشید یعنی پیش دبستانی شهر شما دوتا شیفت نداره؟

خیلی،ولی استرسم دارم،پیش دبستانیه،فردا ظهر ساعت ۱۲ونیم باید مدرسه باشم،میگم من اینو از معلمش پرسیدم ...

به سلامتی ان شاء اللّٰه 

خودت آروم و خوشحال باش تا انرژی مثبت به بچت بدی

معلمش هم حتما خبر داره دیگه

اگه شماره مدرسشو داری فردا صبح زنگ بزن و ازشون بپرس تا خیالت راحت بشه

از طرف من هم بچتون حسابی ببوس😘😘😘

عاشق این کوچولو موچولو ها هستم🥰🥰🥰

به سلامتی ان شاء اللّٰه خودت آروم و خوشحال باش تا انرژی مثبت به بچت بدیمعلمش هم حتما خبر داره دیگهاگ ...

مرسی قربونت.حتما

اینجا هم اینجوریه خب مربش گفت ۱۲ونیم اینجا باشید یعنی پیش دبستانی شهر شما دوتا شیفت نداره؟

نه عزیزم یه شیفت داره

فردا روز قشنگیه برای خودتو دخترت

با استرس خرابش نکن ممکنه به دخترت هم استرس بدی

حتی اگه فردا دیر برید یا اصلا نرید هم مشکلی پیش نمیاد نگران نباش اصلا

نه عزیزم یه شیفت دارهفردا روز قشنگیه برای خودتو دخترتبا استرس خرابش نکن ممکنه به دخترت هم استرس بدیح ...

بله نباید این استرسو داشته باشم،وسایلاشو میبینم کیف میکنم البته.مرسی بابت پست قشنگت❤️

2801