2777
2789

سلام

اول از همه بگم اگه کسی میخاد بگه هیچی تو ازدواج نیست و سنت کمه ، همین الان بره بیرون

من صلاح خودمو بهتر میدونم

سنم کمه ولی ب دلایلی دوس دارم ازدواح کنم

۲۰ سالمع

خانوادم سرشناسن

بابام شغلش خوبه

دارایی ب اندازع خودمون داریم

خودم دانشجوام

تک دخترم دوتام برادر کوچیکتر دارم

طرز رفتارم بامردم گرم و خوش برخوردم

ارایشم فقط ی ضد افتاب و رژه ماته

هرجا ام برم از قیافم تعریف میکنن

قدمم کوتا نییس

اندامم روفرمه

لباسپوشیدنمم جلف و زاپ دار نیس

همیشه سنگین میپوشم

تو اجتماعم هستم

با خیلیام در ارتباطیم

اینجوریم نیس خانوادم ک کسی بیاد و نگن

ولی رفیقم  چند پله پایینتر از منه توچبزایی ک اسم بردم ولی خاستگار کارمند بانک داره !

ولی نمیدونم ایراد ما چیه ک یدونه خاستگارم ندارم

وقتی رفیق من با شرایط پایینتر خاستگار خوب داره و من ندارم پس حتما یجای کار میلنگه و دعا گرفتن واسم

چیکار کنم باطل بشه؟

ب دعانویسام نمیتونم اعتماد کنم پولمو بخورن

[ تو روشناییم ولی تاریکِ مطلقم ..]

فقط میتونم بگم😑😑😑😑😑😑😑

اگه تا اَبَد دلتنگت بمونم چی...؟🥀                                               من و این حاااال خراااابم ، تو و این خنده ی بی خود🦋یکی عاشق یکی مغرور قِصه از غُصه شروع شد 🦋میرم از هر جا که باشی از تمام این هوالی 🦋بعد این تو قاب قصه جای من پیش تو خالی❤️‍🩹🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جان ، کارمند بانک که جرأت نمی کنه بیاد خواستگاری دختر یه خانواده ی سرشناس.😄 خیلیا خودشون رو در حدّتون نمی بینن و این طبیعیه.سنّت هنوز خیلی کمه واسه ازدواج.روی درس و کارت تمرکز کن.ازدواجت هم به وقتش جور میشه.

TÜRK _ ISTJ ❤️ شرمنده دوستان ، درخواست دوستی قبول نمی کنم.

وااااای منم، مامانم خیلی خوش برخورده و مهمون نواز و این مخم ترین اصل تو خواستگاره

منم خدایی زشت نیستم آرایش کنم نازم میشم خیلیم جلو بقیه آروم ک مهربونم هر کی میبینه منو خوشش میادااا

ولی میدونم بدون طلسم نیستم

ازدواج دوس ندارم بکنم حالا حالاها

ولس آدم میفهمه دیگه..

حرز امام جواد بگیر باطل میکنه هیچ دعا و چشم زخمی ام روت اثر نمیذاره

واقعا حرفی ندارم چون گفتی هرکی میخواد بگه سنت کمه بره بیرون😶 رفتم بیرون

منم چون نمیتونم بگم سنش کمه باید برم بیرون🤧

اگه تا اَبَد دلتنگت بمونم چی...؟🥀                                               من و این حاااال خراااابم ، تو و این خنده ی بی خود🦋یکی عاشق یکی مغرور قِصه از غُصه شروع شد 🦋میرم از هر جا که باشی از تمام این هوالی 🦋بعد این تو قاب قصه جای من پیش تو خالی❤️‍🩹🔐

اره ازدواج کن حتما خوش بخت میشی 

بابا ول کن تاپیکارو نگا کن ملت افسرده شدن روانی شدن از خیانت

میدونی چقد ب خودکشی فک کردم؟

منم ۲۴ سالمه منم فک کردم اینبار فرق داره

منم فکر کردم با خودم گفتم همه ازدواجا ک بد نیست

همه ک بد نیستن

مگه من بدم؟

بخاب راحت زندگی کن بچرخ بگرد 

بیا باهم بریم😂

🤝😹

2801