2777
2789
عنوان

بچه بودم یه چیزی تو مسجد دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3891 بازدید | 156 پست
اصلا نمیشناسمش خییییلی کوچیک بودم و از اون استان رفتیم کلاحتی به مامانمم میگم یادش نمیاد😑

اسی حالا که مادرت هم یادش نمیاد که تو اون سالها مراسم ختم کی شرکت کرده احتمالا وقتی بچه بودی خواب دیدی و چون بچه بودی فکر کردی از واقعیت این اتفاق افتاده و توی ذهنت مونده. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا فهمیدم ترسناکه نخوندم 

تنهام تازه خودمم خواب مادربزرگم رو دیدم 

به اندازه کافی وحشت زده ام 

نتونستم شب رو خوب بخوابم از ترس 

الآنم منتظرم شوهرم از سرکار بیاد بعد بخوابم 

تازه باید فرش هم بشوریم صبح وااای

میگن هیبت عزرائیل خیلی وحشتناکه نه این که قیافش بد باشه ولی میگن با نگاهش لرزه به اندام آدم. میفته

من یه همچین چیزی تو خواب دیدم هیبت سیاه رنگی که شنل داش کلاهم داش شنلش تا پایین صورتش بود هی داشت نزدیکم میشد ولی تو عالم خواب هی میخاستم چشامو باز کنم که نبینمش 🥲🥲🥲🥲

عزرائیل ک نهولی یا جن بوده یا همزاد سوره بقره و دعای حدیث کسا رو هرچند وقت یکبار صوتی بزار پخش بشه ت ...

دیگه شبا تنها نموندم🫠الانم ک پسرم تقریبا بزرگ شده 

ولی همیشه قبل خاب جندین مرتبه آیه الکرسی رو میخونم 

چون یبار دیگم تازه عروس ک بودم اخر شب بود  رفتم حیاط لباس جمع کنم فقط صدا شنیدم 

یه کسی با صدا و لحن پدرشوهرم ک همسایمونه مدام صدا میزد و میخاست برم پیشش 

هرچی جوابش دادم فقط اسممو میگفت ک بیا کارت دارم 

یهو یادم اومد اصلا خونه نیستن و رفته بودن سفر 🤕لباسارو ول کردم همونجا برگشتم خونه😂

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه همچین چیزی تو خواب دیدم هیبت سیاه رنگی که شنل داش کلاهم داش شنلش تا پایین صورتش بود هی داشت نز ...

دقیقا آشنای ماهم میگفت همینجوری دیدمش شنل داشته، گفت یه پوتین هایی پاش بوده که از شدت براق بودن عکس خودمو توش دیدم اون. بنده خدا الان فوت شده ولی خیلی آدم معتقد و خوبی بود چندین شب حالت چله نشینی برداشته بود و خدا رو قسم داده بود عزراییل رو ببینم 

شب رفیقه خوبیه ولی زیاد سوال میپرسه🩶
میگن هیبت عزرائیل خیلی وحشتناکه نه این که قیافش بد باشه ولی میگن با نگاهش لرزه به اندام آدم. میفته

یادم نمیاد اون لحظه اصلا ترسیده باشم 

انگار یچیز عادی بود ،ولی چون حسش بد بود برام واکنش بدی هم نشون دادم

حالا نمیدونم اون کی بود 

خودم اون لحظه حس میکردم عزراییله ک اومده منو ببره باخودش

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یادم نمیاد اون لحظه اصلا ترسیده باشم انگار یچیز عادی بود ،ولی چون حسش بد بود برام واکنش بدی هم نشون ...

اون لحظه آدم متوجه نمیشه بعدا میفهمی که اینا موجودات ماورا هستن 

شب رفیقه خوبیه ولی زیاد سوال میپرسه🩶
2801