2777
2789
عنوان

چرا زندایی ها اینقدر حال بهم زنن

| مشاهده متن کامل بحث + 876 بازدید | 80 پست
🥲🖤نمیدونی کهبرا بابام دعای مرگ نوشته بود بابای منم جوونه خیلی یهو سکته قلبی کرد همه دکترا تعجب کرد ...

واویلا. خدا به خودش برگردونه. چه احمق هایی‌پیدا میشن. 

یا من یا هیچکس همون خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنج تا زن دایی دارم از هیچ کدوم بدی ندیدیم خدا رو شکر. همه سرشون به زندگی خودشون گرمه کسی با کسی کار ...

نمیخوام بد دلت کنم ولی منم همین فکر و میکردم حتی خیلیم دوستشون داشتم ولی طی یه اتفاقایی فهمیدم شدیدا دو رو هستن جلوی ما عالی و مهربون ولی پشت سرمون غیبت و تهمت

من زنداییم ۴ هفته پیش روز شنبه فوت کرد 

انقد ناراحت شذم ک وقتی زنگ زدم ب خواهرم خبر بذم نتونستم بغضمو نگه دارم های های زدم زیر گریه 

زندایی های من نه خوب بودن ن بد معمولی ولی مرگ و فوت این زنداییم خیلی غصه ذارم کردم خیلی دلم سوخت خدا رحمتش کنه با بیماری اعصاب دایم خیلی سال ساخت داییم زود از کوره در می رفت  

اونوقت از کجا فهمیدید این دعاهاتون گرفته برا بابات و مادربزرگت؟ 🤔

کاری نداشت از یه آدم کاملا مطمئن سوال کردیم 

اونم یهو پیش اومد البته 

ما تو خونمون نزدیک 5 تا دندون پیدا کردیم و...

از اونجا داستان شروع شد فهمیدیم چی به چیه

چون ببخشیدا مادرت مشکل داره عزیزم 

دقیقا اینا همون خصوصیات مامانته ک گفتی از بس تو گوش شماها کردن 

ک فک میکنه زندایی ها غولن 

یکم رو خودتون کار کنین  اینکه مادر شما یا حتی خود شما عرزه ندارید شوهرتون همراه خودتون بکنید هیچ ارتباطی ب زن دایی هاتون نداره   غیبتتونه میکنه ؟؟

یعنی تو مادرت خاله هات خیلی ادم های مظلومی هستید 

خخخخ  جواب های هویه عزیزم هوی تکرار کن

چون ببخشیدا مادرت مشکل داره عزیزم دقیقا اینا همون خصوصیات مامانته ک گفتی از بس تو گوش شماها کردن ک ...

تو چی میدونی از زندگی من؟ مامانم و میشناسی که این حرف و میزنی؟ اصلا زنداییم و میشناسی که همچین نظری دادی؟ ببین این زن رفته به همه گفته من صیغه کردم و حتی رفتم با پسرخالم تو اتاق خوابیدم فکرشو بکن برای منی که مجردم خیلی زشته همچین تهمتی خیلی حرفای دیگه زده که نمیخوام بگم

توام یادبگیر وقتی چیزی نمیدونی حرف مفت نزنی❤

2801