2777
2789

خواب دبدم تابستونع درای خونع مادربزرگم بازع خاله کوچیکم با بچش اومده همون پایین خونع خوابع چون دیواری حیاط خونع مادربزرگم کوتاهع ی سگ سیاه اومدع بود تو حیاط و وارد خونع شد بالاسر بچ کوچیک خالم من اززاون بالا اتفاقی بیدار شدم و داد و بیداد کردم سگع رفت بیرون تو حیاط 

برقو روشن کردم ب خالم گفتم بالاسر بچت بود میگف دروغ نگو دروغ نگو دروغ نگو منم قسم میخوردم 

خیلی خواب بدی بود😭😭😭💔💔یکی بگ تعبییرش چیع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خواب دیدم یه گوسفند سوار الاغ شده بود بعد صحبت می‌کرد مثل یه آدم نشسته بود حرفم میزد😐😂تعبیرش چ ...

وای خدااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣مگه داریم

[ نیازی ندارم لباس های فلان مارک بپوشم و عطرهای فلان مارک بزنم و خانه ام فلان جایِ شهر باشد ، همین که گوشه ی یک باغ کوچک ، اتاقی رو به آفتاب داشته باشم برایم کافیست من با کتاب ها و موسیقی ام ، من با همین پنجره ی ساده ی رو به آفتاب ، خوشبختم ᵕ.ᵕ💛🪴 #دلی

من انقد از این خوابای آشفته و شلم شوربا میبینم، اگه قرار بود تعبیر داشته باشه و اتفاق بیافته الان توی جنگ جهانی سوم بودیم😩😬

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
خوابرشما بی معنی یودع خواب من انق ترسناک بود با تپش قلب بیدار شدم

شوخی کردم ولی تعبیر خواب شما اینه ک توی زندگیتون یه ترسها و نگرانی هایی دارین که خیلی بهشون فکر میکنید و تحت فشار هستید 

چیکار کنم😭😭💔الان پول نیس بندازم صدقع

برای منم خیلی پیش میاد عزیزم ان شالله درست میشه یکم آب بخور 😔منم خواب دیده بودم قبلا که سر مامانمو بریدن و یه مامان دیگه اومده خیلی خواب بدی بود الانم یادمه هعیییی

[ نیازی ندارم لباس های فلان مارک بپوشم و عطرهای فلان مارک بزنم و خانه ام فلان جایِ شهر باشد ، همین که گوشه ی یک باغ کوچک ، اتاقی رو به آفتاب داشته باشم برایم کافیست من با کتاب ها و موسیقی ام ، من با همین پنجره ی ساده ی رو به آفتاب ، خوشبختم ᵕ.ᵕ💛🪴 #دلی
خدا شاهده اگه دروغ بگم😂😂

آخه چراا الان این وقته شبی اینو تعریف کردی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ارع من خیلی تحت فشارم فکرم خیلی مشغوله😔

شما سردرد هم داری و اینکه بیخوابی شبانه داری بزور میخوابی وقتی بیدار میشی دیگه خوابت نمی بره چشمات حلقه انداخته بهتره یکم به خودت استراحت بدی این مشکلات بزودی حل میشن

2801