2777
2789
عنوان

اعصابم خورده از اینکه دوست پسر ندارم و مثل جوونا عشق و حال نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 37 پست
اکثرا نظرات احساسی بهت میدنهیچکدوم هنوز حرفتو درک نکرده

واییی اره هیچ کس تا عمق حرفامو اونجوری ک خودم درک کردم نمیفهمه چی میگه نمیفهمه چ احساس ویری پیدا کردم انکار که باسه این دنیا نیستم 

واییی چ قد خوبه که یکی همدرد خودم پیدا میکنم خیلی حس پیری گرفتم احساس میکنم باسن این نسل نیستم

من دقیقا از وقتی که دبیرستانم تموم شد

دائم توی خونه ام و تنها کاری که میکنم سریال دیدنه

دلمم نمیخواد با خانوادم برم بیرون بدتر اعصابم خورد میشه ترجیح میدم توی خونه بمونم

ولی روز به روز حال بدتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییی اره هیچ کس تا عمق حرفامو اونجوری ک خودم درک کردم نمیفهمه چی میگه نمیفهمه چ احساس ویری پیدا کرد ...

میفهمم منظورتو

حق داری. انسان عقل داره و مختار.باید خودت خوب و بد رو تشخیص بدی. اگه من اینجا چیزی بگم میریزن روم. درصورتی ک انسان عاقل باید عاقلانه بیندیشه و مشکلش رو حل کنه

منم ک چشم بازار در اوردم با این دوست پسرم 

یدونه عتیقه من ک عشق و حال ندیدم 

واقعا هم همینه ما کم تو اجتماع ایم 

من دوست پسر معمولی هم نداشتم اصلا 

انتخابام محدوده 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

عزیزم اینا هرز رفتن و اهل هوس بازین خودتو با اونا مقایسه نکن کی گفتی جوونی یعنی گناه و بی بند و باری ذاتت پاکه خداروشکر پاک نگهش دار اینا واسه خودشون اتیش جهنم خریدن با دوستات برو بیر ورزش کن تفریح برو با خونوادت مطالعه کنو خیلی کارای سرگرم کننده ی دیگه و.. 

اصلا کی گفته ما باید با پسرا بتونیم راحت تعامل کنیم بگیم بخندیم کسی که با نامحرم بدون ضرورت صحبت کنه هزاران سال تو جهنم میمونه یه مروری کنیم یادمون نره مسلمونیم