2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره ممنون میشم چند تا نکته ای که مهمه توی مسیر بهش توجه کنم رو لطف کنید بگید مررررسییی

اگ شک کنی به خودت نمیشه . پس مطمئن باش میشه.  آزمون حضوری برو حتما و  شک دار نزدن و عجله نکردن و بی دقتی نکردن و جا به جا وارد نکردن گزینه ها رو تمرین کن حتما توی آزمون های حضوری. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/14541138/%d8%a7%d9%93%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a8%d8%b1 ...

توی این تاپیک یکی از بچه هارو راهنمایی کردم خیلی تایپ کردن خواستی بخون و اینکه اگ پشت کنکوری هستی مرورهات باید اوایل ی ساعت آخر شب باشه بعد یک ماه ک حجم مطالب بیشتر شد ۲ ساعت اخرشب مرور داری..

واینکه ی دفتر برنامه ریزی داشته باش و توش همه چیو بنویس 

امروز اینکارو کردم و به شدت افتضاح بود...(جلوگیری و هشدار برای عدم استفاده و اتلاف وقت درروز های دیگر)

امروز اینکارو کردم و مفید بود(استفاده درروزهای دیگر)

حتی بازدهی توی هر قسمت از خونه و هر ساعت از روز رو مینویسی!!! تا بفهمی چ ساعتی بهتر یاد میگیری و چ ساعتی یادگیری صفر میشه مثلا من ۱۲ ب بعد هیچی نمیفهمدم

گلیِ خوشگلم؛گلیِ دلبرم ؛گلیِ ازهمه زیباترم
اگ شک کنی به خودت نمیشه . پس مطمئن باش میشه. آزمون حضوری برو حتما و شک دار نزدن و عجله نکردن و بی ...

و  از فروردین جمع بندی رو شروع کن.  مصاحبه لاریسا محمد زاده رو بخون توی سایت قلمچی.  خیلی بهت کمک میکنه. ‌سعی کن از تجربه های بقیه استفاده کنی. برا جمع بندی هم آزمون های جامع سنجش از ۹۸ تا ۴۰۳ بزن و کنکور هارو از ۹۸ تا ۴۰۳.  و بقیه آزمون های جامع.

2801