2777
2789

نه دوست دارم اینکارو بکنم چون میدونم خانوادم چقدر عذاب میکشن نه دوست دارم زندگی کنم از همچی خستم همش بهم فشار روانی وارد میشه با اینکه روحیه ی سالمی دارم منو تحت فشار میذارن خسته شدم دلم میخواد بزارم و برم فرار کنم از هیچی شانس نداشتم حس میکنم بدبخت ترین ادم عالمم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از دست بچه بی گناهم به ستوه اومدم واقعا بریدم چقدر زندگی بی دردسر داشتم حدایا قهرت نگیره لطفا خسته ام بزار غر بزنم لااقل 😭😭

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
بالاخره زندگی که همیشه اینطوری نمیمونه روزای خوشم میرسه از تو حرکت از خدا برکت

والا من از ۱۴ سالگی که افسردگی داشتم زندگیم بد بود الانم حالم خوب شده ولی فشار میارن بهم مادر پدرم اطرافیانم منفی بافن 

همه مث همیم ولش در همبن شرایط صاد باش ول کن بقیع رد حرفارو حتی فکرای منفی خودتو

ببین درسته ولی من افسردگی داشتم و سابقه خودکشی چندبار بیمارستان اعصاب و روان بودم تا دوماه پیش فقط قرص میخوردم الان که دوماهه نمیخورم حالم خوبه خانوادم فشار روحی روانی میارن بهم هیچ انگیزه ای ندارم از اون سرطرف یه دوست دارم افسردگی شدید داره همش منفی بافه انرژی ادمو میخوره 

والا من از ۱۴ سالگی که افسردگی داشتم زندگیم بد بود الانم حالم خوب شده ولی فشار میارن بهم مادر پدرم ا ...

خب خداروشکر که الان خوبی ولی نزار حالت بد بشه

درسته آدما تو حال روحی و جسمی آدم نقش دارن ولی بازم نقش خود اون شخص توی حالش پر رنگ تره 

در درجه اول خودت باید مراقب خودت باشی و نزاری افکار منفی از طرف خودت و جامعه روت زیادی تاثیر بزاره

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱
ببین درسته ولی من افسردگی داشتم و سابقه خودکشی چندبار بیمارستان اعصاب و روان بودم تا دوماه پیش فقط ق ...

سعی کن به اون دوستت کمک کنی حالش بهتر بشه ولی نزار روی خودت تاثیر بزاره 

انگیزه هم که خب حق داری اما سعی کن کارای مورد علاقه تو دنبال کنی مثلا اگه به یه ساز علاقه داری بری شروعش بکنی تا از این حال و هوا در بیای

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱