2777
2789
عنوان

بهم گفت تو دیگه نرین تو اعصابم💔🗿

138 بازدید | 50 پست

چند روزه رفته رفته تو غار تنهایی

بی خبره بی خبر نیستم ازش ولی به شدت سرد شده

دیروز پیام دادم تو خوشت نمیاد از من که اینطوری میکنیو فلان گفت خودم به اندازه کافی مشکلات دارم حالم بده تو دیگه نرین تو اعصابم💔🗿

مگه من چی گفتم خداییش

حالا زرتی نگید داره خیانت میکنه و فلان حوصله ندارم

چند روز سربه سرش نذار ببین درس میشه، شاید مشکلی چیزی داره

میشه برا حل شدن مشکلمون صلوات بفرستید خداخیرتون بده❤️ امضای قبلیم👇                                                           خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا اکثر مردها این غار تنهایی رو دارن 

روانشناسا هم تایید میکنن 

و ما فقط و فقط باید تنهاشون بذاریم تا از غار تنهاییشون بیرون بیان 

اونا مث ما نیستن که یکی دلجویی کنه و ور ور ور شروع کنن به حرف زدن 

صبور باش و هیچی نگو 

مشکل که داره ولی خانوادگیچکار من داره 💔

پس بهش زمان بده همه چی درس میشه

میشه برا حل شدن مشکلمون صلوات بفرستید خداخیرتون بده❤️ امضای قبلیم👇                                                           خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

به جای اینکه ازش بپرسی مشکلت چیه میتونم کمکت کنم یا نه؟ 

میخوایی یه مدت برم (دور د برت نباشم) تنها باشی یا نه؟

اونوقت میری میگی تو دیگه دوستم نداری😐خب معلومه عصبی میشه

2801