2777
2789
عنوان

بیاید شوهر سابقم 🥲🥲

359 بازدید | 20 پست

ما عقد بودیم جدا شدیم بعد پنج سال چند روز پیش دیدمش اونم منو دید خلاصه اومدم خونه پیام داد بهم ک بیا برگردیم حرفای عاشقونه گریه دار من الکی گفتم متاهلم چون خونوادم موافق وصلت دوباره نیستن  گذشت من خودم تو اینستا هی دل دل میکردم پ بدم بهش اصن انگار دیوانه وار دوسش داشتم آروم قرار نداشتم ک دادم زود پاکش کردم  اما فهمید اومد گفت کار داشته منم الکی گفتم برادر زادم پ داده بود بعد اونم گفت آره دوسدختر دارم عکسشونم فرستاد گف چند سال باهمیم بعد اومده بود بازم ب من پیشنهاد میداد واقعا وقتی تو رابطس چرا باید ب من پیشنهاد بده بعد می‌گفت اونم دوسدارم ولی تو برام ی چیز دیگ ای ب نظرتون تو رابطس واقعنی 

چ طوفانی شروع کردی

میشه برا حل شدن مشکلمون صلوات بفرستید خداخیرتون بده❤️ امضای قبلیم👇                                                           خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علت جدایتون چی بوده

حرمت ها شکسته بود اختلاف  بین خانوادم و شوهرم بد اخلاقی و بدهنی شوهرم خلاصه اشتباهات دو طرفه بعد من اون موقع بچه بودم  ولی هروقت ک منو میبرد بیرون ی راست میبرد خونشون برا رابطع و منم باهاش بیرون نرفتم اونم ب همین بهانه بهم حق طلاق داد و طلاق شد

حرمت ها شکسته بود اختلاف بین خانوادم و شوهرم بد اخلاقی و بدهنی شوهرم خلاصه اشتباهات دو طرفه بعد من ...

اصلا دیگه جوابش نده خیلی کم محلش کن که فکر کنه مهم نیست برای شما خوب کاری کرده‌ی ازش جدا شدی خودت مقصر ندون

لطفا یه صلوات بفرستید برای حاجت رواییم 

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

اسی مشکوکه همش همین تاپیک رو میزنه 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

خداروشکر که جداشدی .خدارحم کرده ببین الان با یکی هست باز بهت پیام داده حتی غیرت هم نداره یه روز زنش بودی میگه بیا هم با اون باشم هم تو .بوی کثیف خیانت میده .خر نشی بری باهاش .دنبال رابطس

[QUOTE=354346576]اون عکس پابلیک هست و اینجور عکس ها پره پس دروغ میگه . اگه راست یا دروغ  هم بگه شما رو بعنوان اس ...[/QUOTEمنطورم از عکس عکس خودش و دختره بود من دوسش دارم و قصدمم ازدواجه ولی اون ازدواجی نیست اهل تفریح و خوشگذروندن تازه میگف شاید بگیرمش مگه میشه آدم دو نفره دوست داشته باشه میگف هم تورو هم اونو دوست دارم ولی تو یجور خاص دوسدارم

2801