2777
2789

از وقتیکه یادم میاد همیشه درحال رژیم گرفتن بودم هرروز پیاده روی داشتم الان که متأهل شدم هم همینطور 

بیماری مثل تیرویید و... هم ندارم . نمیدونم چمه 

خسته شدم عروسای دیگمون رو نگاه میکنم همه بشقاب هاشون رو دوبار پر میکنن و غذا میخورن اما من سر جمع هقت قاشق هم نمیشه . 

باز چاقم 

اصلأ حالم بهم میخوره آینه رو نگا کنم 

قدم 168 و وزنم 80

دارم میترکم چطوری سریع نتیجه بگیرم انگار استپ وزنم 

الان از امروز صبح تا الان 1300 کالری استفاده کردم ؛زیاده ؟ 

قند و شکر و مربا و..مصرف میکنی؟

من شیرینیجات رو ک ترک میکنم ب همراه ورزش و..تاثیر بهتر می‌ذاره

تنها کربوهیدرات و شیرینی ک میگیرم نون و برنج اونم کمتر از بقیه (در عوض سالاد و سبزی زیاد مصرف میکنم) و میوه هست

برای مادر شدنم صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رژیمم‌ تو مدت ۲۰ روز با حذف شیرینی و قند مصنوعی و نوشابه و بستنی و برنامه غذایی اصولی و اب زیاد خوردن و پیاده روی ۷ کیلو کم کردم دکترم خیلی تعجب کرده بود

نشدنی‌ هارو به خدا بسپار...🥰🥰🤲🤲کاربری برای دو نفره 😁😁

ببین باید طبع بدنت را بشناسی

مثلا من خودم تقریبا عین شمام فقط قدم چند سانت کمتره

من با کاهو و خیار و گوجه برا صبحانه و... کلم و این چیزا لاغر نمیشم بدتر ورم میکنم

من باید میان وعده چای دارچین و زنجبیل و خرما و ... بیشتر گرمیجات بخورم

عزیزم کالری شماری رو بزار کنار چون خیلی خسته کنندس 

من ۸۲, کیلو بودم که آلن یه ماهه باشگاه میرم صبحا فقط دو ساعت تو باشگاه میمونم همه چی میخورم ولی اینم بگم نه تا حدی که کاملا سیر بشم اضافه هم بخورم یه بشقاب کوچولو برمی‌داریم اگه برنج باشه ده قاشق و اونقدر آروم میخورم که احساس سیری بهم دست بده شبا سعی میکنم نون نخورم ولی شکر و نمک و شیرینیم میخورم نه زیاد خیلی کم هیچی رو برای خودت محدود نکن همانطور که تو یه روز چاق نشدی پس او یک روزم لاغر نمیشی به مرور زمان حالا من تو یه ماه با اینکه همه چی میخورم سه کیلو کم کردم آروم آروم فراموش کم میکنم نه اینکه یک دفعه شام یا غذای دیگری رو حذف کنم 

البته این نظر من بود ♥️♥️♥️

منم همین بودم

ولی نهایتش دیگه رو زدم به قرص

الفا اسلیم رو امتحان کردم

خیلی خوب جواب داد

شروع کاهش وزن ۱۴۰۳/۴/۱ وزن اولیه ۷۸ کیلو.هدف ۷۰.......    ۱۴۰۳/۴/۲۸ شدم ۷۳ کیلو.....۱۴۰۳/۵/۹ شدم ۶۹/۵۰۰ کیلو.......من عاشق همسرم و پسر عزیزم هستم❤️عاشق مادرم و مادرشوهرم هستم❤️از نعمت جاری محرومم😮‍💨ولی یه دونه خواهرشوهر خوشگل دارم که باهم عین خواهریم❤️همسرم معلم هستن و من لیسانس ولی خانه دار🤗دوست دارم به پسرم عشق مادری بدم.و برای شغل اقدامی نکردم
زیاد قشنگ ۱۵_۱۰ کیلو هست

منم ده کیلو اضافه وزن داشتم ولی خداروشکر داره کم میشه

رژیم اصولی تحت نظر کارشناس تغذیه بگیر حتما نتیجه میگیری

منم ده کیلو اضافه وزن داشتم ولی خداروشکر داره کم میشهرژیم اصولی تحت نظر کارشناس تغذیه بگیر حتما نتیج ...

رژیم مدیترانه ای بهم داده 

ولی متاسفانه نمیشه من اونقدر فرصت ندارم غذاهایی که تو برنامه نوشته‌ رو درست کنم مخصوصا که از الان دانشگاهم دارم...

رژیم مدیترانه ای بهم داده ولی متاسفانه نمیشه من اونقدر فرصت ندارم غذاهایی که تو برنامه نوشته‌ رو درس ...

دکتر من برنامه‌ی بهم داده که خیلی معمولیه..به خودت سخت نگیر شیرینی و قند مصنوعی رو کامل حذف کن و سر تایم غذا و میان وعده سالم بخور مصرف نان و برنج محدود کن و پیاده روی خیلی زود جواب میگیری عزیزم چای سبز و دانه چیا و سرکه سیب هم بخور و البته اب فراوان

2801