2777
2789

سالهاست از لحاظ روحی دوطرف سرم شقیقه هام احساسی سنگینی میکنم انگار هرلحظه مغزم در حال انفجاره بدنمو استرس میگیره حتی وقتی آرامش دارم یهو این حمله رخ میده و ساعتها و گاهی تاشب درگیرم دیگه تحمل شو ندارم روانپزشک های متفاوت همه جور دارو بستری تو بیمارستان روان، چقدر وقت گذاشتم و خرج کردم همین الان افتاده به جونم 

خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارید یا دچارش شده یا روانپزشک عالی سراغ دارید هرچی که میدونید هرچند کوچک بهم بگید کمکم کنید تنها پناهم شده خدا و خواب 

عطر گل نرگس و بخر مداوم بو کن 

روزی ماری عاشق شد میگفت معشوقش ماری ست خوش خط و خال،قد بلند وجذاب، گذشت تا روزی شهامت ابراز عشق به معشوق را پیدا کرد و توانست از نزدیک با وی دیدار کند اما وقتی او را از نزدیک دید بسیار متعجب شد و حیرت زده برگشت.                       او یک شلنگ بود!                                                            این است حکایت عشق های امروزی؛)                               #عضو جدید نیستم ۴سال خواننده خاموش بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم یه دکتر مغزواعصاب برو و از سرت اسکن کن ببین مشکل چیه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

ببینید دوستان وقتی کسی در بیمارستان روان بستری میشه یعنی همه راه ها رو رفته و نشده هرکاریم فکر کنید کردم دیگه هیچ‌درمانی وجود نداره حالم بده جسارتأ امیدواری و راه حل هایی که همه میدونن نمیخوام تاپیک زدم شاید معجزه بشه الان فقط شماها هستید که میتونم بگم نمیدونم بااینکه میدونم درمان نداره  

2801