2777
2789
عنوان

چكار كنيم پسر ١٦ سالم هدفمند بشه

91 بازدید | 17 پست

درس كه نمراتش چنگي به دل نميزنه فقط هم شب امتحان كتاب باز ميكنه 

ورزش هم ميره انقد آت اشغال ميخوره بعدش از بستني و خوراكي وزنش بالاس تو ورزشش اوكي نيس 

فرستادمش كلاس كامپيوتر هر چي بهش ميگم برو امتحان بده مدرك بگير ميگه نميرم برا چي برم 

يه گوشي داغون داره بهش گفته بودم معدلت خوب شه ميخرم برات ولي معدلش هم خوب نشد 

شما بگيد چكار كنم

بهش اعتماد بنفس بده

هندونه بزار زیر بغلش

بگو من میدونم تو مرد بزرگی میشی😂 جوگیرش کن😂

باید خودش راهشو پیدا کنه شما حمایت و تشویقش کن

ذهن سبز💚 برای آموختن تجربه هاتون،رشد و آگاهی اینجام🌻✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشاور

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍تو تاپیک های معرفی کتاب خوشحال میشم تگ م کنید همچین اگر کتاب خون هستین کتاب های خوبی ک خوندین رو بهم بگین خوشحال میشم 🌺🤍
فقط با دوستاش بازي كنه انگار هفت سالشه

ببین چه بازی هایی رو توش مهارت داره از رو همینم میشه تا حدودی متوجه شد تو چه کاری میتونه موفق عمل کنه

امروز در جوان ترین سنی هستی که از اینجا به بعد خواهی داشت،ازش لذت ببر

اصولا هدفگذاری از همین سنین شروع میشه ،شما فعلا فقط بهش محبت کن بزار جذب خونه و شما باشه ، با غر زدن فقط از خونه زده میشه که اونوقت تازه اول بدبختیه

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2801