2777
2789

هیچ به هیچ. دیگه واقعااا به جادو وسحر اعتقاد پیدا کردم. برادرم هممممه چی داره دوتا خونه زمین ماشین مدل بالا. شغل باکلاس تحصیلات ولی باورتون میشه هرررجا بریم خواستگاری رد میشه. بالای30دختر دیدیم ولی نمیشه. کسی بلد نیست چه آیات قرانی بخونه برا باز کردن بخت و دفع سحر و جن. خواهشا هرکی بلده بگه تا بهش بگم انجام بده. دیگه خودش هم داره باور میکنه یه چیزی هست که نمیشه

نیازمند یه صلوات برای آرامش زندگیم. برا ازدواج برادرم هم یه صلوات میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیافه چی

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

برو براش سر کتاب بگیر

چون همه چی داره از حسادت براتون خدای نکرده جادو کردن 

آدم نمیدونه کی دوسته کی دشمن 

این روشن فکری الکی ام بریزید دور که همه خوبن و مگه ملت بیکارن و اینا 

تو قرآن هم جادو اومده 

اسی پسر خاله منم اینجوریه اولای اشنایی و خاستگاری اینا همه چی اینقدر خوبه که میگی اره دیگه همیت قستمش میشه بعد یهویی سر چیز الکی پس میزنن

life is too short to love you only in one , I promise to look for you in the next life 💜
2801