2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ محض سرگرمی میگی جواب نده شاید منفی بگی ذهن آدمها درگبرشه

ن اصلا فقط گاها به ذهنم ی چی خطور میکنه بعد میبینم درست بود گاهی هم غلط میشه...خودم خیلی میترسم دقت کنی آخرش میکم ک ممکنه اشتباه باشع

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
میشه به منم جواب بدی عزیزممم🥲شغل خودم و همسر آیندم چی هست کی ازدواج میکنم آیا در آینده میتونم مهاجر ...

نمیدونم بخدا عزیزم

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
اگ محض سرگرمی میگی جواب نده شاید منفی بگی ذهن آدمها درگبرشه

منم میشه بگی کی میتونم ماشین بخرم؟ 

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
یعنی با کسی نیسگاکتوسی میشه بگی این هفته دیدار داریم یا نه🙂

با یه اکانت دیگ فهمیدم پرسیدی ازم گفتم از یه هفته بیشتره نادعلی بخون خیلی امواج منفی دورتونه سنگینی مینداز رو تون بخدا من دیگر جواب نمیتونم بدم حلال کن

لطفا ازتون خواهش میکنم منو تو تاپیک های حس ششم تگ نکنید ،دعا کنید به عشقم پیمان برسم خیلی دوسشدارم
2801