2777
2789

چطوره اخلاقش

هدف امسالم. 100تا کتاب بخونم، اپیزودهای رخ و مورخ وشاهنامه و کلیله دمنه رو همش رو گوش کنم. لک های صورتم پاک کنم، دندونم رو ارتودنسی کنم. و روکش کنم. شیمکم رو آب کنم، شونه هام رو قوی کنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیا

چون متاسفانه تیپیکال مرد ایرانی یکم بیخوده

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
چطوره اخلاقش

بد خیلی بد نمیزاره جایی برم مثلا حتی ی بارم باورتون میشه خونه دوستام نرفتم با بیشتر دوستام کات کردم چون اونا ازاد بودن من نه حتی دورهمی های کوچیک دعوت میشدم نمیرفتم نمیزاشت😅💔تنهای تنها بزرگ شدم با کلی عقده با کلی حسرت

درسم خوندم خیلیی ولی فایده نداشت کنکور قبول نشدم علاقه زیادی ب پرستاری داشتم نشد از موقعی که پشت کنکورم بدتر

هرکاری میخایم بکنیم باید ازش اجازه بگیریم

به بابام تبریک میگم! باعث شد از یه دختر بچه کیوت گوگولی مهربون اجتماعی تبدیل شم به یه روانی درونگرا ...

😭😭😭😭با گوشت استخونم درک میکنم💔💔😭بقران درک میکنم😭دلم گرفته

من دیگه دارم عادت میکنم قبلنا کنار میومدم فکر میکردم همه مثل منن بعد کلا تصورم از همه چی یه چیز قشنگ ...

منم خیلیی سعی میکنم جوابشونو بدم ولی نمیتونم ولی نمیشه سخته جلوروشون واستی😔نمیتونم اینکارو بکنم

میگم ناراحت میشن فکر میکنن دختر بی ارزشی شدم دیک

ولی چرا کارای خودشونو نگا نمیکنن چرا ب روحیات ما توجه نمیکنن

هرچی اونا بگن ما بگیم. چشم پس خودمون چی

رویاهامون چی 

بسه دیک

واقعا میخام راحت کنم خودمو

کاش تو خواب بمیرم🙃

منم خیلیی سعی میکنم جوابشونو بدم ولی نمیتونم ولی نمیشه سخته جلوروشون واستی😔نمیتونم اینکارو بکنممیگم ...

من دیگه همه اینارو رد کردم حتی دیگه میتونم راحت جلوشون فوش بدم برامم مهم نیست ناراحت میشن یا نه اونا به اندازه کافی زندگیمو خراب کردن از وقتی کلاس اول دوم ابتداییم یه روز آروم بدون غرغر و دعوا و بحث ندیدم 

😔😔الان ازدواج کردی؟ یا مستقلی

راستش هنوز ۱۸ سالمم نشده شدید دنبال مستقل شدنم همش دنبال کارم جاهای مختلف دارم کار میکنم پس فردا مدرسه ام تموم شد خونه اینا نمونم اصن تمام موهام سفید شده از استرس معده درد گرفتم از عصبانیت زیاد همش فشارم میفته دو سال پیش خو*کشی کردم تجربه بدی بود دیگه میترسم دوباره این کارو کنم

راستش هنوز ۱۸ سالمم نشده شدید دنبال مستقل شدنم همش دنبال کارم جاهای مختلف دارم کار میکنم پس فردا مدر ...

عزیزم😔🫂🫂

منم میترسم همش زر زر میکنم که خودکشی میکنم

ولی نمیتونم جرئتشو ندارم 💔

امیدوارم خدا بیشتر حواسش ب ما دخترا باشه🙃

2801