2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پروپرانول بده 

اتم اگر یک توپ باشه مجموع الکترون پروتون ونوترون فقط سه هزارم از اون توپ هست، یعنی 99/9درصد توپ خالی هست و درنتیجه  کل هستی از 99/9درصد فضای خالی تشکیل شده.... همین هست که مولانا میگه (صورت از بی صورتی آمد برون) 

ببرش روانپزشک ..من خودم تحت نظرم ..این اواخر روزی ۱۲ تا قرص میخورم ..اونم قرص اعصاب ..فقط و فقط ۱۸ سالمه

کاش منم تو زندگیم یه بابا طاهر داشتم که میگفت:گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری،بیا قسمت کنی بیشش به من ده، که تو کوچک دلی طاقت نداری🥺💔....دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟دیدی که صبح میشود...شبها بدون من ؟ این نبض زندگی ...بی وقفه میزند ..!فرقی نمیکند ...بامن ...بدون من ...!دیروز گرچه سخت ....امروز هم گذشت ....طوری نمیشود ....فردا بدون من ...!دایکم خه‌ونه‌کانی کرد به قوربانیی بویه من ده‌توانم خه‌ون ببینم 🥺❤🙃 با افتخار کوردم 😎
2801