2777
2789
عنوان

چقدر تلخ جمله اگه بابام بود

132 بازدید | 12 پست

سلام بابا🤍 امشب،هشتمین سال تولد آسمونیته

و من دلتنگ ترین دختر دنیام، قطره های اشکی که توی این چندروز دیگه نتونستن حبس شن و بی اختیار سرریز میشدن🙂 خداروشاکرم بابت هجده سال حضورت توی زندگیم

ولی راستش و بخوای هیچی مثل گذشته لذت‌بخش نیست همیشه انگار حتی تو اوج خوشی ها یه چیزی کمه

هنوزم باورم نمیشه دختر کوچولوی لوست تو این مدت چقدر بزرگ شده

انقدری که وقتی کسی میرنجونتش دیگه گریه نمیکنه و میگذره

کی فکرشو میکرد به اینجا برسیم 🙃

چقدر وقتی که بودی همه چی فرق داشت

چقدر دلخوشی داشتم

چقدر امید و انگیزه داشتم

چقدر همه چی قشنگ بود حتی اگه کم بود ،حتی اگه سفرمون کوچک تر بود ،حتی اگه هیچی نبود ولی با وجود تو دنیا قشنگ تر بود 

ته همه سختی‌ها می‌گفتیم بابا  که هست ،حتی اگه کاری از دستت برنمیومد ولی می‌گفتیم بابا که هست 

چقدر دنیا قشنگ تر میشد با حضورت 

سختی ها آسونتر میشد 

بابا اگه بودی ....

روحت شاد پدر نازنینم 

به وقت 403/6/30

بمیرم برات

کاش منم تو زندگیم یه بابا طاهر داشتم که میگفت:گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری،بیا قسمت کنی بیشش به من ده، که تو کوچک دلی طاقت نداری🥺💔....دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟دیدی که صبح میشود...شبها بدون من ؟ این نبض زندگی ...بی وقفه میزند ..!فرقی نمیکند ...بامن ...بدون من ...!دیروز گرچه سخت ....امروز هم گذشت ....طوری نمیشود ....فردا بدون من ...!دایکم خه‌ونه‌کانی کرد به قوربانیی بویه من ده‌توانم خه‌ون ببینم 🥺❤🙃 با افتخار کوردم 😎

روحش شاد🥺🥲

امضامو‌ بخون زیبا شاید ب حس ششم دارم(دوست داشتی سوال بپرس)۱۶ سالمه میخوای بچه حساب کن میخوای ن.نظرت مخالف منه ریپ نزن واجب نیست با کام های من زندگی کنی.اگه ی جا جوابتو ندادم بدون اندازه حیوون‌ هم نیستی ک بخوام حسابت کنم و باهات هم کلام شم.قوانینمو برا هیچ کس نمیشکنم.برا هیچ کس خودمو تغیر نمیدم.وابسته نیستم.ولشون کنین بیخیال دنیا و حرفاش بچسب ب درس😆😂.قصد مهاجرت دارم ب کشور کانادا با پرستاری.‌ اگ میتونی راهنمایی کنی در مورد مهاجرت ممنون میشم........خب اگ درددلی داشتین‌ در خدمتم میتونی درمیون بزاری باهام🫠🥲 درخواست دوستی آقایان رد میشود..سینگل بودم و هستم و خواهم بود(ی عقاب همیشه تنهاست😎✌️😅)....خواهر ندارم و همیشه ی حسرت سنگینه برام تونستی بیا بشو خواهر مجازیم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پارسال مثل فردا روز میلاد پیامبر(ص) خواب دیدم گفتن هر سال مثل این روز برا پدرت خیرات شیرینی پخش کن ف ...

چه خواب خوبی پیامبر هم مثل پدر ما بودن فردا هم روز بزرگیه مطمنا خیلی باارزش هست این کار منم تونستم انجام میدم