2777
2789
عنوان

نامزدم چیزی که نبایدو امشب فهمید

| مشاهده متن کامل بحث + 4642 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اگر این اتفاق برعکس بود همه به مرد بیچاره همه چی میگفتن ولی چون شما خانمی خیلی گارد نمیگیرن. 

زندگی هر دردی داشته باشه هر چقدرم سخت باشه سه تا درمان داره. محبت صبر تلاش‌. خدایا شکرت که درک اینها را به من دادی تا بتونم زندگی مو تغییر بدم،😊😊🥰🥰
حالا اگر این اتفاق برعکس بود همه به مرد بیچاره همه چی میگفتن ولی چون شما خانمی خیلی گارد نمیگیرن.

گارد نمیگیرن؟؟؟اگه بری صفحه اولو بخونی میبینی چجوری هرچی دلشون خواست بهم گفتن

عزیزم برات دعا میکنم و صلوات میفرستم همه چی خوب پیش بره اروم و با ارامش بهش توضیح بده . خدا کمکت کنه

خوشگل خانووووم، میشه همینطوری که رد میشی واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 😍♥️ تاپیک های چله گروهی تگ ام کنین 😁🌸میگن امام حسین زیر دین هیچ کی نمیمونه، منم امیدوارم یه روز تاپیک بزنم بگم : شغلم + ازدواجم+ ارشدم درست شد 31 شهریور1403
بیخود میکنید وقتی کس دیگه ای رو دوست دارید با کس دیگه ازدواج میکنید

حرف دلمو زدییییییی

دخترکورد😎✌🏻عشق کتاب📚💞دریمرر✨️ورزشکار💪🏻نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی.!*وقتی تو تاپیکی نظر میدم از همه لحاظ بررسی میکنم بعد نظرمو میدم پس اگه مخالفی یا میخوای دعوا راه بندازی ریپ نزن چون در اون صورت هیچ مسئولیتی برای قهوه ای کردنت ندارم✌🏻:)

بعضی وقتا از اینکه دخترم حالم بد میشه!

کاش نسلتون منقرض شه فقط

دخترکورد😎✌🏻عشق کتاب📚💞دریمرر✨️ورزشکار💪🏻نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی.!*وقتی تو تاپیکی نظر میدم از همه لحاظ بررسی میکنم بعد نظرمو میدم پس اگه مخالفی یا میخوای دعوا راه بندازی ریپ نزن چون در اون صورت هیچ مسئولیتی برای قهوه ای کردنت ندارم✌🏻:)

انتظار نداشته باش کسی دلداری بده 

واقعیت اینکه بهش خیانت کردی 

همین که تو ذهن و قلبت کس دیگه ای حضور داره یعنی خیانت

کاش امثال شما انقدر خودخواه نباشین و زندگی یه نفر دیگه رو که با ذوق و شوق قدم ب سمت ازدواج گذاشته خراب نکنین

هنگامی که ظلم و بی عدالتی و سرکوبی مردم با قانون رخ دهد، قانون شکنی خود را در تاریخ ثبت میکند
بعضی وقتا از اینکه دخترم حالم بد میشه!کاش نسلتون منقرض شه فقط

بنظرم نسل آدمایی مثل تو که سرشار از انرژیه منفیو دعاهای بدی منقرض شه خیلی بهتره تا منی که فقط تو شرایطی قرار گرفتم که مجبور شدم بدون عشق ازدواج کنم

2801